PDA

View Full Version : 3ти път...



nah.
02-06-2017, 12:05
Здравейте,
Историята ми е следната(имах регистрация ама си я забравих паролата ии да)... Всичко почна на една екскурзия през октомври 2015... От там си харесах едно момиче от моя клас, опитвах се да ѝ се харесам ама не се получи... Дори я бях поканил на 24 декември да гледаме филм(мислех да ѝ предложа), но явно не трябва да си доверявам намеренията на всеки ... И тря тръгна с един мой приятел, след което на мен не ми стана много приятно ама какво да се прави приех го... Това харесване продължи 6 месеца, спрях да я харесвам ... И пак на екскурзия, напих се и тя се грижеше един вид за мен ... Е наложи се да спя в нейната стая, и преди да легнем да заспим аз си признах всичко и пак почнах да я харесвам ... И това харесване продължи 4 месеца, пак я отхаресах, нооо този Януари пак започнах... Даже на скоро се събра с бившия си(не моя приятел) и това го приех ... Таа ще ми дадете ли съвет какво да правя ? Или някакъв начин да я отхаресам или това трябва да го търпя отново ?(btw станаха 11 месеца вече)... Нямам никакъв шанс с нея(щом и приятелката ѝ го каза).. И отново да си дойда на въпроса какво да правя ?

gabriella22
02-06-2017, 12:11
Здравей!
Всяко нещо с времето си, харесвах момче 18 месеца, безуспешно, накрая от нищото се появи друг човек, който успя да ми завърти главата :)
Просто бъди търпелив и имай сила, всичко ще се оправи, харесвай я, след време нещата се обръщат.
Успех!

tochko
02-06-2017, 12:22
Авторе купи си катана и ги сечи на ред.

nah.
02-06-2017, 12:25
харесвай я
Точно от това искам да се отърва, защото заради най-малкото от нея настроението ми се променя на отрицателно.. Постоянно ми seen-ва(нямало как да ми отговори) и тва, че се е събрала с бившия си ми стана тъпо, но кой съм аз да казвам с кой да се събира.

nah.
02-06-2017, 12:25
Авторе купи си катана и ги сечи на ред.
Хе-хе, добра идея :D

LadyTerrible
02-06-2017, 14:07
Здравей!
Всяко нещо с времето си, харесвах момче 18 месеца, безуспешно, накрая от нищото се появи друг човек, който успя да ми завърти главата :)
Просто бъди търпелив и имай сила, всичко ще се оправи, харесвай я, след време нещата се обръщат.
Успех!
Първо казваш,че на теб това "харесване" само ти е изгубило времето,а после съветваш автора и той да прави същото. :D
Според мен няма какво да се ангажираш толкова с въпросната ситуация,при положение,че около тази девойка все има някой бивш или настоящ.Пък и никъде не споменаваш тя да е дала сигнал,че има нещо към теб.В случай,че не ти се занимава (както си личи по твои думи),просто спри да й обръщаш толкова внимание,ангажирай се с други неща и си гледай живота.Момичето явно няма такива чувства към теб,а и твоите са непостоянни,както казваш,тъй че е въпрос на време да си избиеш филма от главата и да продължиш напред.Нормално е невинаги да се получават нещата.Това си казвай.

nah.
02-06-2017, 14:35
Първо казваш,че на теб това "харесване" само ти е изгубило времето,а после съветваш автора и той да прави същото. :D
Според мен няма какво да се ангажираш толкова с въпросната ситуация,при положение,че около тази девойка все има някой бивш или настоящ.Пък и никъде не споменаваш тя да е дала сигнал,че има нещо към теб.В случай,че не ти се занимава (както си личи по твои думи),просто спри да й обръщаш толкова внимание,ангажирай се с други неща и си гледай живота.Момичето явно няма такива чувства към теб,а и твоите са непостоянни,както казваш,тъй че е въпрос на време да си избиеш филма от главата и да продължиш напред.Нормално е невинаги да се получават нещата.Това си казвай.

Не ми е показвала признаци никакви.. Държи се сееноче не ѝ пука за мен, а сме си доста добри приятели.. Но ще пробвам да не ѝ обръщам внимание въпреки, че не ми е лесно... А има и един момент, в който се разбрахме да излезнем и тя ми обеща(така ми се реваншираше, че не дойде на рождения ми ден беше заспала)... Не дойде и ме заряза за една презентация по История..

gabriella22
02-06-2017, 15:43
Много добре знам, че ако му кажа "не я харесвай" това няма как да стане... Не можеш да кажеш на човек продължавай напред и той да си продължи ей така, споделих му мой случай, единствено търпението и това е..

LadyTerrible
02-06-2017, 18:30
Не можеш да кажеш на човек продължавай напред и той да си продължи ей така

Защо пък да не може? В случая той сам си дава сметка,че е загубена кауза и само му отива времето.Ако продължи да й тича по д-то,ще е от чиста тъпотия,не от друго.


единствено търпението и това е..
Не е до търпение,до нагласа е.
Има случаи,в които търпението е най-адекватното решение на ситуацията,а в други е просто чакане на "нищото" и губене на жизнено време и ресурси в мечти за глупости.

gabriella22
02-07-2017, 08:39
Пак ти казвам всеки човек гледа различно на нещата, какъвто и да е човек, казваш ли му да престане или да се откаже, много рядко се получава.. Просто казах гледната си точка :)

LadyTerrible
02-07-2017, 11:03
Пак ти казвам всеки човек гледа различно на нещата, какъвто и да е човек, казваш ли му да престане или да се откаже, много рядко се получава..

При положение,че иска мнение,това ще получи.
Ако си му прочела отговора на моя пост,ще ти стане ясно,че "харесвай я" като "съвет" е безумие в случая. :D :D :D
Едно е човек да е настоятелен,друго е да си зарови главата в пясъка.