PDA

View Full Version : Драйвери ???



Samarakuiq
02-07-2017, 17:56
Здравейте хора ,
след успешна инсталация на Windows 7 Ultimate осъзнах , че имам доста голям проблем , а именно - нямам достъп до интернет тъй като нямам драйвер и тъй като няма от къде да си го изтегля понеже нямам интернет , реших да го изтегля от друг компютър на флашка и да го кача на лаптопа без интернет, обаче аз нямам драйвер и за usb порт ... и сега какво да правя не знам .
Ако някой реши да ми помогне с някакъв съвет или нещо ще съм благодарен , знам че съм невеж , но все пак никой не се е родил научен .

dimitar_ak
02-07-2017, 18:15
Изпечи на един диск service pack и го инсталирай. Повечето неработещи неща ще тръгнат.

JDeel
02-07-2017, 18:26
А ти въобще пробва ли дали флашката тръгва на лаптопа? USB портовете трябва да работят с флашки дори и без наличието на Windows. Все пак U-то на USB означава "Универсален". Трябва да е много стара щайга с XP или нещо по-старо за да не възприеме някоя флашка, и то основно ако флашката е с много гигабайти. Ако имаш съмнения за това, намери някоя малка (да кажем 2GB) и давай с нея.

tug1
02-07-2017, 19:01
И аз имам проблема с драйверите за интернет връзка моля ви помощщщщ!!!!!!
Лаптопа ми е Acer eMachines G640 предлагайте драйвери!!!

JDeel
02-07-2017, 20:24
http://www.emachines.com/ec/en/US/content/drivers.html

Archer!
02-08-2017, 12:51
Всеки лаптоп има сериен номер. Проверявате серийния номер, пишете го в сайта на производителя на лаптопа и там има драйвери.

KREED
02-23-2017, 18:25
Е, не може да не ти разчита флашката... Няма начин... А относно това, можеш да погледнеш ей тука: http://www.drivethelife.com/windows-drivers/download-and-install-network-drivers-offline.html

Аз като си преинсталирах компа, нямах интернет драйвери и сложих тая програмка на флашката, инсталирах я и сложих само интернет драйвера и оттам нататък си изтеглих останалите драйвери от сайта.

JDeel
02-25-2017, 20:32
Пък аз винаги на втория дял на харда на съответното устройство си държа папка с всички драйвери дето съм инсталирал предния път. След преинстал папката си е там и ако много съм го закъсал просто си инсталирам каквото ми трябва.