PDA

View Full Version : Лексиконче



alexsp01
02-11-2017, 20:10
1. На колко години си? -
2. Какъв пол си? -
3. Девствен/а ли си? -
4. Какво харесваш най-много във външния вид на противоположния пол? -
5. А във характера? -
6. Романтичен/на ли си? -
7. Изненада, която са ти правили или ти си правил/а? -
8. Срамежлив/а ли си? -
9. Какви качества трябва да притежава човекът до теб? -
10. Клубове и партита или вкъщи на дивана и филми? -
11. Идеална височина за момче? -
12. Идеална височина за момиче? -
13. Идеални килограми за момче? -
14. Идеални килограми за момиче? -
15. Тренираш ли, и ако да - какво? -
16. Секс за една нощ или любов и секс?
17. Когато загледаш някой/я на улицата, какво първо оглеждаш в него/нея? -
18. За или против аналния секс?
19. За или против оралния секс?
20. Размера има ли значение?

sladura89
02-11-2017, 21:23
1. На колко години си? -27
2. Какъв пол си? - момче :p
3. Девствен/а ли си? - не
4. Какво харесваш най-много във външния вид на противоположния пол? - лицето, очите, косата и не на последно място тялото, трябва да излъчва женственост също!
5. А във характера? - Да е по решителна, а също и да е по-закачлива, да е доминираща също, интелект, инициативна
6. Романтичен/на ли си? - Не какво е това?
7. Изненада, която са ти правили или ти си правил/а? - Не се сещам за подобно нещо! Нито съм правил нито са ми правили!
8. Срамежлив/а ли си? - До някъде, но доста по-малко от преди години! :)
9. Какви качества трябва да притежава човекът до теб? - Такива, които да ме привличат!
10. Клубове и партита или вкъщи на дивана и филми? - И едното и другото ми харесва, но като съм изморен предпочитам в къщи! :)
11. Идеална височина за момче? - --
12. Идеална височина за момиче? - ми от 150 до 180 бих казал! :)
13. Идеални килограми за момче? - --
14. Идеални килограми за момиче? - Те кг-те зависят от височината, ама все пак от 45-65 или 70, ако е вече по-висока! Защото няма как да е 1,80, а да е 45 кг все пак не се връзва! Би било и кофти да е 70кг, а да е 1,50 висока :)
15. Тренираш ли, и ако да - какво? - не, само гребане с лъжица :D
16. Секс за една нощ или любов и секс? Секс за повече нощи, но само секс, ако има и любов би било добре, ама мал шанс! :)
17. Когато загледаш някой/я на улицата, какво първо оглеждаш в него/нея? - Косата, тялото и лицето, също се усеща излъчването!
18. За или против аналния секс? Ми мен лично не ме кефи! Не съм и пробвал ама ми се вижда гадно и не ме възбужда!
19. За или против оралния секс? Много съм ЗА и аз да го правя и на мен да ми правят! :)
20. Размера има ли значение? Е това май е въпрос към другият пол! :0

Archer!
02-11-2017, 21:29
20. Размера има ли значение? Е това май е въпрос към другият пол! :0

И жената има размер.

sladura89
02-11-2017, 21:52
И жената има размер.

Мхм размер на кое? :)

gabriella22
02-11-2017, 22:33
1. На колко години си? - 17
2. Какъв пол си? - женски :D
3. Девствен/а ли си? - не
4. Какво харесваш най-много във външния вид на противоположния пол? - Във външния вид винаги съм гледала косата и гърба
5. А във характера? - Отношението
6. Романтичен/на ли си? - Да
7. Изненада, която са ти правили или ти си правил/а? - Ами не ми се разказва в момента, но беше нещо много красиво покрай една рекичка наблизо :)
8. Срамежлив/а ли си? - Понякога
9. Какви качества трябва да притежава човекът до теб? - Да бъде мил и добър с хората, човечен
10. Клубове и партита или вкъщи на дивана и филми? - Вкъщи на дивана и филми
11. Идеална височина за момче? - 1.75 +
12. Идеална височина за момиче? - 1.60 - 1.70
13. Идеални килограми за момче? - тук не знам
14. Идеални килограми за момиче? - до 65 (според мен)
15. Тренираш ли, и ако да - какво? - фитнес
16. Секс за една нощ или любов и секс? Любов и секс
17. Когато загледаш някой/я на улицата, какво първо оглеждаш в него/нея? - Лицето
18. За или против аналния секс? За
19. За или против оралния секс? За
20. Размера има ли значение? Абе понякога си има, но по-важно е качеството

Archer!
02-12-2017, 05:23
Мхм размер на кое? :)

На вагината.

sladura89
02-12-2017, 16:05
На вагината.

Ми така да го напишат аз как да разбера, ами принципно има трябва да е стегната! :)

Archer!
02-12-2017, 18:44
Ми така да го напишат аз как да разбера, ами принципно има трябва да е стегната! :)

Е то не пише и размер на пениса. Пише само размер. Значи за пишки се сещаш, а за п.тки не, това не говори добре за теб :D

sladura89
02-13-2017, 12:28
Е то не пише и размер на пениса. Пише само размер. Значи за пишки се сещаш, а за п.тки не, това не говори добре за теб :D

Защото путките обикновено не се отъждествяват с размер, а с прическа и с това дали са стегнати, отпуснати и т.н. :)

Archer!
02-13-2017, 16:44
Защото путките обикновено не се отъждествяват с размер, а с прическа и с това дали са стегнати, отпуснати и т.н. :)

Има разлика между тясна/широка и стегната/отпусната. Дори да е тясна, момичето като се възбуди се отпуска и разширява. И обратното - може да е с широка вагина, но ако е притеснена ще е стегната.

sladura89
02-14-2017, 13:21
Има разлика между тясна/широка и стегната/отпусната. Дори да е тясна, момичето като се възбуди се отпуска и разширява. И обратното - може да е с широка вагина, но ако е притеснена ще е стегната.

Мхм, това не го знам! Чувал съм, че от прекалено много секс и то с някой по-надарен или пък след раждане също може да се отпусне и после се прави май нещо за да се стегне! Иначе предпочитам по-тясни, ама не прекалено, че тогава не знам дали ще ми влезне! :)