PDA

View Full Version : Дали ще забременее ?!?!?



Yoyo12333
02-12-2017, 17:23
Здравейте .. Имам проблем,който се случи преди часове. Приятелката ми е непълнолетна и правихме секс(мисля че е нормално все пак ходим от доста време и сме го правили и преди).Само че този път презерватива се скъса и част от "течността" попадна в нея. Видяхме и календара и не е в овулация. Което показва че има нисък шанс за бременност, но както и да е. Не иска да пие хапчета. Съвети приемам ... Как да постъпя с нея. Не иска детето както и аз естествено но на нея проблема и е по-голям защото е едва на 16(без критики по това). Моля за помощ макар и по форум ?!?! Мисля че доста хора са се сблъсквали с това.

П.С. Дюрекс са презервативите

Archer!
02-12-2017, 17:46
Има три варианта:
А) "Ескапел" - тествано, работи.
Б) Аборт - убиваш си детето.
В) Ставаш баща - най-добре, но и никой не го иска.

Yoyo12333
02-12-2017, 18:42
Друго няма ли ? Тцтцт .. Нито искам да съм баща, нито му е времето още .. Ще ме убият на кръст

Archer!
02-12-2017, 18:52
Друго няма ли ? Тцтцт .. Нито искам да съм баща, нито му е времето още .. Ще ме убият на кръст

Разпънат*
Какво очакваш? Радвай се, че живееш в 21 век и има презервативи, хапчета, аборти и други "екстри" иначе вече щеше да буташ количката.
Абе образованието толкова ли е умряло в тая държава? 16-17 годишни още не знаят децата откъде идват.

gabriella22
02-13-2017, 16:49
Хапче... Ако не е твърде късно

Kleimor2
02-17-2017, 20:45
дай и да яде дюнер с много чесън, може да удуши бебето

AudiRS
02-18-2017, 14:56
Хапче, за да ви е мирна главата.

SeXy_6eMeT
02-20-2017, 13:39
Спокойно не става толкова лесно работата както си я мислите (макар че признавам не е невъзможно за каръка да стане белята).Мисълта ми е че сперматозоида може да издържи около 5 дни вътре в жената.Ако докато е жив настъпи овулация,има шанс тя да забременее.Но иначе ее почти невъзможно.С моя пробваме от около 3-4 месеца за бебе и не става (макар че не сме много стриктни в спазване на дати и не е на всяка цена да стане веднага) , така че е много малко вероятно да е забременяла.Разбирам те какво ти е и аз като се сетя как съм се притеснявала при един ден закаснение..но си мисля че няма да имате неприятности споко.И другия път внимавайте повече с презервативите.

Dwyd96
02-20-2017, 13:50
Ето ти нормален вариант...

Ако се окаже бременна, през втория/третия месец я бутни по стълбите... :D Ако не проработи има и закачлка за дрехи за тая работа... :D


Бележка: Написаното по-горе са глупостите на безкрайно отегчен от предметите си в университета ИНДИВИД... НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ!!!

irini27
03-03-2017, 13:22
Не става ,не става ,но аз забременях от един-единствен път и извън всякакви подходящи дни .
С нередовен цикъл съм и ако не бях направила кръвоизлив в 11седмица сега 19 годишна ,щях да бутам бебе на годинка и малко... Кофти се получи ,но благодаря на Господ,защото в противен случай трябваше да го "махна".
Това е реалността ,ако можете спестете си главоболията ..... дано не е късно за ескапел .

StillHustlin
03-03-2017, 22:42
Попитай майка си хахахахахаха

baby_baby
03-04-2017, 14:55
Да не се прави а да пие ескапел нали не иска деца