PDA

View Full Version : Споделете мнение



ei tova momche
02-13-2017, 02:32
Нов съм във форума и не знам дали тук е мястото за тази тема, ако трябва нека админите да я изтрият.!!!

Искам да споделите с мен мнението си по една тема... въпроса е такъв че ми престои един бой ''имам проблеми с един и искам да се разберем само двамата и най вероятно ще се стигне до бой, доколкото познавам този човек". Проблема ми е такъв че ме е страх, не от самия бой или от болка и т.н., а от самата загуба... "бил" съм се доста и последните два пъти ме биха, но това не е от значение... мисълта ми е че за първи път ми се случва да ме е страх от бой, просто имам чувството че ще се посрамя не знам защо.... Спортувам и се чувствам здрав физически и психически, но този "човек" е с около 30 кг по тежък и с една глава над мен и мисля че ще се проваля зрелищно.... Просто се чувствам някак губещ още от сега, въпреки, че ако не се изправя пред него няма да спре да ме предизвиква. Чрез един фр се разбрах с него да се видим тази седмица в сряда зад даскалото и да се разберем, сигурен съм че ще се бием и съм подготвен физически "в залата по големи от мен ги тръшкам", но не и психически.. просто не мога да го обясня но ме е страх от самия провал...

П.С. Кажете какво мислите дали само се филмирам или ддз, затова пиша тук, защото съм яко объркан.

haritov
02-13-2017, 05:55
калъф

Dwyd96
02-13-2017, 14:45
Тая тема съм я чел вече....

pe6oskeiborda
02-13-2017, 19:28
юрган

Грозния
02-13-2017, 20:06
... но този "човек" е с около 30 кг по тежък и с една глава над мен и мисля че ще се проваля зрелищно.... Просто се чувствам някак губещ още от сега, въпреки, че ако не се изправя пред него няма да спре да ме предизвиква. Чрез един фр се разбрах с него да се видим тази седмица в сряда зад даскалото и да се разберем, сигурен съм че ще се бием и съм подготвен физически "в залата по големи от мен ги тръшкам", но не и психически.. просто не мога да го обясня но ме е страх от самия провал...

П.С. Кажете какво мислите дали само се филмирам или ддз, затова пиша тук, защото съм яко объркан.Филмирал си се тотално!

Не се бий с него - ще те пребие!

Supermassive____
02-14-2017, 07:37
Пийте по една ракия.

Рандомммм
02-14-2017, 19:49
Филмирал си се тотално!

Не се бий с него - ще те пребие!

няма значение - онзи да го ебава а той да седи и да гледа

Грозния
02-14-2017, 19:54
няма значение - онзи да го ебава а той да седи и да гледаАко авторът не може да пребие оня, няма да спечели нищо, освен да си изяде боя.

fanton1
02-14-2017, 20:16
Пийте по една ракия.

Ее по една до никъде няма да стигнат, най-малко 3.