PDA

View Full Version : Много ми е тъпо :(



WhoCares98
02-14-2017, 20:30
Здравейте!!За първи път ще пиша във форума.Предварително се извинявам за възможно правописни,пунктуациони и граматични грешки.Ще се опитам да бъда кратък.
Аз съм на 19 години (почти),уча в училище само с момчета.Преди около 8 месеца срещнах едно момиче на едно сабиране.Бях я виждал и преди но начина по който ме гледаше ме накара да я добавя във ФБ.Първоначално си писахме общи теми.Но в последствие осъзнах че си пишем всеки ден и когато я няма на линия ми е мега тъпо.Тя е от друг град.когато се запознахме аз нямах книжка.Писахме си доста време като нз кви но в един момент и казах че имам чуства към нея (във чата) тя каа че и тя има към мен.Но има един огромен проблем.Тя е на 16 почти 17 но техните не й дават приятел(гадже).А тя ги слуша много.Та в началото тя имаше желание да излизаме но а нямах как ходих на дск и курсове.Но веднъж реших да идем да се видим.И тозно тогава баща й реши да я закара на гости при баба си.Аз бях много садант но го преглътнах.Няколко месеца по-късно тя ме изненада като ми каза че харесва др но и мен ме харесва.Аз бях саднат много но пак го преглътнах.След това ми каза (след няколко седмици) че ме харесва но в момента няма как.А ние с писахме обичам те и аз абе сещате се.аз вече не издържах и я махнах от фр.Не си писахме 2 седмици.Накрая си ми писа и ме добави .Аз я приех.Забравих да кажа че това момиче ме разбира и споделяме всичко заради нея апочнах да слушам др музика и отказах цигарите.Както и да е пишем си отново след като ме добави вече повече от месец.И преди няколко дни бях решил да взема колата от наще и да ида да й дам цвете.НО се напих и аз тъпия и казах какво съм щял да правя.и тя каза там едни неща.Аз и казах че я харесвам много (не го казах точно но го намекнах)И тя каза че също мн ме харесва.Абе изпитвам чуства към нея и знам че тя е човека с който искам да прекарам живота си (говорихме как ще живеем заедно и а деца дори ми каза да я чакам 2години да учим заедно).Но проблема е че се чуствам последно време много самотен а немога да погледна друго момиче.Какво да правя .Ако съм изпуснал нещо или не се разбира ще обясня.Това историята (на кратко).БТВ аз съм скучен човек имам много недостатъци но тя ги приема приема и моето минало което е ужасно.Има още много от историята но ще обяснявам при интерес. Извинявам се отново за грешките.БТВ тя ме мисли за мил и умен и добър въпреки външния ми вид.
Лека вечер или ден в зависимост от времето когато го четете.

mikity_sladky
02-15-2017, 06:41
Виж кво пич, отиваш при нея и се разбирате и си казвате всичко. Всичко останало е само ала-бала. Приказки, коментари, предположения. С две думи, губене на време. Палиш колата и се виждате. Останалото зависи от вас двамата. Успех и не му мисли много!

WhoCares98
02-15-2017, 15:23
Да съгласен съм с теб но, тя също иска да се видим обаче страха от родителите и е по-голям.Тя живее в едн много малък град където всички се познават.А нея я е страх да не ни видят и кажат на техните.Единствения вариант е вечерта,но няма как да се измъкне на вън отново заради техните.

gabriella22
02-15-2017, 16:04
Има ли желание - ще се намери и начин! Все пак, не е малка, цял живот няма да са до нея родителите и, колкото и тъжно да е. Пиши ми на лични, ако искаш да си поговорим повече, но според мен трябва да поговорите и да се изясните!

WhoCares98
02-15-2017, 16:32
Говорили сме много пъти.И никога не стигаме до краен резултат.Проблема е че аз не съм достатъчно луд че да направя нещо лудо.Ето дори днес ходих до града и да се разкарам с мойте приятели.дори минах през училището и но в крайна сметка пак не ми стискаше да ида в нейното училище и да говорим.

Archer!
02-15-2017, 17:56
Пич, подхода ти е тотално грешен. Още от самото начало. В момента те държи като резервен вариант защото другите които харесва не са сигурни. Ако ти харесва да те разиграва продължавай да я търсиш!

WhoCares98
02-15-2017, 18:12
Пич, подхода ти е тотално грешен. Още от самото начало. В момента те държи като резервен вариант защото другите които харесва не са сигурни. Ако ти харесва да те разиграва продължавай да я търсиш!

И какво предлагаш.Не мога да спра де свързвам с нея като не и пиша тя ми пише как се притеснявал че уж и било тъпо без мен.

Archer!
02-15-2017, 18:17
И какво предлагаш.Не мога да спра де свързвам с нея като не и пиша тя ми пише как се притеснявал че уж и било тъпо без мен.

Може и другите да ги върти така. Момичето има нужда от внимание, а вие й го давате без да искате нищо в замяна. Нея това я устройва.

WhoCares98
02-15-2017, 18:19
Между другото си доста прав.Трябва да променя нещо.Някакви идеи.

mikity_sladky
02-16-2017, 07:21
Ама сте и вие големи бъзльовци. Не ме карай да идвам да те взема с колата и да отидем да се видим с това момиче, да ти покажа как се прави без да се мисли много. Ако не пробваш, никога няма да стане. Идеята е сериозна, ако се колебаеш пиши на лично и идвам. Аз като искам нещо, го правя. Давай го смело братле.

WhoCares98
02-16-2017, 15:12
Днес ще поговоря с нея.Да разбера имали слисал да ходя.Защото мисля че се обиди така без да и казвам.

ДОСКИВ
02-16-2017, 19:20
Като за начало се виж с нея! Стига си го мислил, овъртал и бавил! Познато ни е това чувство когато си несигурен в това колко "луд" можеш да си, но повярвай всичко е супер просто, трябва само да се опиташ да го направиш! Хващай там некое приятелче и отивайте двамата! На чат всички са сигурни, убедителни, "честни", но на живо всичко си личи! За това задължително се виж с нея по-скоро щото времето ти тече и най-вероятно не си единствен, па може и да си резервен план, както казва колегата по-горе. А пък колкото до родителите, ако си я срещнал на купон едва ли е толкова ограничена, че да не може да излезне за час, два! Успех !!!

WhoCares98
02-17-2017, 15:17
В неделя отивам.Пожелайте ми успех.И не не я срещнах ма купон.Тя беше с техните на едно нещо като сватба абе пир.

ДОСКИВ
02-17-2017, 16:27
Успех и лек път :D !

WhoCares98
02-17-2017, 16:37
Мерси

anonimna:D
02-17-2017, 17:25
Да не забравиш да разкажеш развръзката

WhoCares98
02-17-2017, 17:29
Няма да има.Никъде няма да ходя.То тази с нейната безразличност нищо няма да постигне.Само си загубих 8-те месеца.И други запознанства.Вярно че тя е момичето ми мечта но е и много труден характер.Майната му.Жалко за мен как и се вързах.И и се връзвах.

anonimna:D
02-17-2017, 17:32
Не се самосъжалявай така. Това най-вероятно е първото момиче, в което си се влюбил, но повярвай ми, няма да е последното. Ще си намериш момиче, което ще те обича такъв какъвто си, няма да те разиграва и ще си и най-ценното. Просто изчакай подходящия момент :) А това момиче, просто спри да контактуваш по всякакъв начин с нея, щом ще се гаври така с чувствата ти.

WhoCares98
02-17-2017, 17:39
Не знам дали да спирам но мога да фрндзонна както и бях направил.докато тя пак не й хрумна да ми даде напразна надежда.

anonimna:D
02-17-2017, 19:01
Там където е текло някога, пак ще тече. Лично мнение- изтезаваш сам себе си, а на нея и е през ... за чувствата ти

WhoCares98
02-17-2017, 19:25
Ще и го кажа директно.Вече не ми пука ако ще и очите да си изплче.Крокодилски сълзи колкото искаш.