PDA

View Full Version : Жално ми е някво



shotokankaratee
02-14-2017, 23:08
Здравейте, не знам дали темата е точно за отдела "Любов" но ще опитам.Та момче на 18 год съм и си имам приятелка на 15 ,ходиме от 3 месеца вече ,вчера ги направихме,та аз и подарих за 3тия ни месец един букет,бонбони и гривни с нашите букви а тя ми подари часовник реплика,тоест тези реплики на G-Shock,стана ми странно макар ,че тя е с възможности и има каквото поиска ,но защо точно такъв часовник,кофти ми е някво и не знам какво да и кажа,освен че ми е харесал,защото ако и кажа че е реплика и не ми хареса,тя ще се разсърди което е очевидно.Та моля ви за съвет какво да правя,не обичам да нося часовници и не знам какво да и кажа. От Бургас съм. BSKS
И нека подчертая че не съм с нея само заради парите ,просто точно това ддз кофти ми е.

paradosou
02-15-2017, 00:06
От Бургас съм. BSKS
неуспешен трол 8-)

zara04
02-15-2017, 19:22
може би си имал твърде големи очаквания защото знаеш че тя има възможности

divergent
02-15-2017, 20:27
Еми каквото повикало, такова се обадило. Следващият път вместо скъпи бонбони ѝ купи от онзи евтиния млечен шоколад в светлосинята опаковка.

smilegirl12
02-15-2017, 20:49
Точно като някой материалист звучиш
Смисъл казваш не ти е за парите и т.н ама ако прочетеш какво си написал ... Ако я харесваш заради нея самата трябва да се кефиш, че въобще ти е подарила нещо а не дали е реплика или оригинал

TROLLDADLOLCAKE
02-15-2017, 23:14
За цял живот, едно единствено момиче ми направи кекс,пардон "БРАУНИ" (пак ще ми се скара,че му викам кеск) и аз се радвах като малко дете,а той мрънка,че бил реплика..Като е оригинален да не би да показва различен час?

NissaN
02-18-2017, 17:00
Трябвало е да ти подари Rolex.

Necrologist
03-17-2017, 18:07
А така, бургаските батки заслужават повече от една шибана реплика!
БСКС.

pofff
03-23-2017, 17:08
Здравейте, не знам дали темата е точно за отдела "Любов" но ще опитам.Та момче на 18 год съм и си имам приятелка на 15 ,ходиме от 3 месеца вече ,вчера ги направихме,та аз и подарих за 3тия ни месец един букет,бонбони и гривни с нашите букви а тя ми подари часовник реплика,тоест тези реплики на G-Shock,стана ми странно макар ,че тя е с възможности и има каквото поиска ,но защо точно такъв часовник,кофти ми е някво и не знам какво да и кажа,освен че ми е харесал,защото ако и кажа че е реплика и не ми хареса,тя ще се разсърди което е очевидно.Та моля ви за съвет какво да правя,не обичам да нося часовници и не знам какво да и кажа. От Бургас съм. BSKS
И нека подчертая че не съм с нея само заради парите ,просто точно това ддз кофти ми е.

Добре, виж ..
1 - Ти си болен !
2 - Кво значи реплика ? Ти кво искаш ? Ламбо да ти подари ? Хехех.. марсоли.
Повече ми харесваха времената, когато момичетата бяха меркантилни , сега и '' момчетата '' станаха такива. :smt078
Като си от Бургас ? Кво ? Тама само скъпи часовници ли носите ? Хаха . Ейй , ама то без казарма ... така става.
:smt075

Free Soul
03-24-2017, 04:30
Не ти е за парите, обаче друг път. На 18 си, очаква се да мислиш по-зряло. После жените сме били материалисти. В такива моменти, като тримесечие е важен жестът, а не качеството на подаръка.