PDA

View Full Version : Преглед



miri05
02-18-2017, 16:09
Разболях се и нашите извикаха личната лекарка в нас. Умирам всеки път като трябва да ме преглежда, защото винаги ме разсъблича. Като ме преслушва ми вдига не само блузата, ами ме кара да си вдигам и сутиена. Днес като ми натискаше корема ми смъкна анцуга заедно с гащите и като се обърнах по корем ми се виждаше почти цялото Д... Чудя се дали е нормално аз съм на 12 г. вече. Лекарката е доста възрастна, лична ми е от малка, но би трябвало да знае, че вече не е ок да ме преглежда на голо. При вас така ли се случват прегледите или трябва да поискам нашите да я сменят?

WhoCares98
02-19-2017, 14:06
Споко.И на мен ми се случвало.Когато бях на 16 имах съмнения за апендицит.И там имаше един лекар деже ми излена оная рабора и една сестра е смееше.Стама ми тъпо ама все пак това им е работата.

Indistinct
02-19-2017, 16:54
Няма срам от чичо доктор.

miri05
02-19-2017, 19:37
Мисля си, че е защото е по-стара, а и е свикнала да преглежда по-малки ... Най- гадното беше, че извади някаква свещичка за температурата и докато се усетя ми я сложи тя :( а трябваше да ме остави да отида до WC-то... Утре трябва да ходим до кабинета й, направо си умирам от ужас какво ме чака вътре :(