PDA

View Full Version : Работа от вкъщи за ученик



GhostRider69
02-19-2017, 18:37
Здравейте! Накратко за мен - 18 годишен ученик, търсещ работа от вкъщи - свързана с PC и интернет. Мога да я върша само след училище. Имам висока компютърна грамотност, мога да работа с Office, имам познания на C++ и HTML. Владея английски и малко немски. Някакви идеи?

Ivan4o0o0
02-20-2017, 10:35
С тези знания ти препоръчвам да сложиш няколко обяви из града, че преинсталираш компютри за по 10 лева. А ако ти се занимава и имаш средства, караш курсове по HTML + CSS + JavaScript + PHP (PHP е по-лесен от ASP.NET или Java, а и е много търсен). Препоръчвам Телерик или СофтУни.

GhostRider69
02-20-2017, 14:28
Нямам средства, а и си търся постоянна работа.

JDeel
02-20-2017, 14:43
Идеи... виж обявите за работа :) Обаче трябва да има какво да покажеш, да докажеш че те бива в C++ или там каквото ти допада. И ако някой си търси програмист за C++ и хареса предишните ти работи, не виждам причина да не се договорите нещо. А ако нямаш какво да покажеш, предлагай се да работиш безплатно... като за начало :) Всичко зависи от това колко те бива.

Естествено ако си по-предприемчив го има и варианта сам да си си шеф. Макар че не знам на C++ какъв точно краен продукт може да се направи :)

Ако говорим за научаване, аз напълно вярвам, че човек и сам може да се научи на компютри. Има купища информация в нета в днешно време. Средства имаш - време и интернет.