PDA

View Full Version : Кашлица и запушен нос вече 20 години



Hjkjhkkjffd
02-20-2017, 03:04
Когато бях малък наритах едно цигане което ме прокле цял живот да се задуша и да спра да дишам и аз действително немога да се отърва цял живот. Буквално настивам от нищото. Даже нямам нито температура и въпреки това целогодишно кашлям и ми е запушен носа. Мерките у дома са много добри, даже отлични.

Кален съм попринцип. Но преди да се каля пак имах кашлица и запушен нос. За пръв път имах по-сериозно на 11 години , лекуваха ме тогава с някакви лекарства и капки. Оправих се за малко. След 1-2 месеца пак същото. Започнах да си пръскам по повече капки за нос и да пия всякакви видове сиропи на 12 години, белким се отърва най-накрая, нали уж всичко лекували . Да, ама не. Просто няма никакво отърване. Все си мисля, че съм се отървал и личния ми е предписал нещо или някакъв чай. Незнам колко пари съм пръснал по доктори и лекарства. Дори да се оправя временно, после пак същото се повтаря. Вкъщи всичко се стелизира при всеки такъв момент. Просто не се изпуска нищо, което трябва да се направи, както си трябва. Аз просто си живея така цял живот и това е. Даже един лекар опита да "ме успокои" като ми каза, че ходил при него един много богат арабин със същия проблем и лечението не дало резултат и той въобще не се притеснявал от това и се научил да живее така, защото цял живот си е бил така.

Изобщо за какво говорим-21 век. Повечето хора си мислят, че вече всичко се лекува, ама не е вярно. Аз цял живот ще си живея така май. Опитал съм всичко. Капки след капки билки след билки лекарства след лекарства.
И най-интересното е че само аз настивам така. Нито някой от семейството ми, нито от приятелите боледуват , само единствено аз, само моят нос тече и се запушва и не спирам да кашлям , а знаете по принцип как един заразява всички.
Звучи невъзможно, главата ми не побира какво се случва.

anonymous908491
02-20-2017, 07:22
и аз съм с перманенто запушен нос, пък никой не ме е проклел и въобще не ми пука

Smrazqvashta
02-21-2017, 12:21
Изглежда е хронично.