PDA

View Full Version : Най-добра приятелка



Scared_to_be_lonely
02-21-2017, 12:03
Здравейте ,
Аз съм на 18 години и най-добрият ми приятел е момиче , не че съм обърнал разбата а просто тя е по-добрата от всичките ми приятели момчета. Аз много я обичам и уважавам и естествено я ревнувам от другите ни приятели . Смисъл с нея постоянно сме заедно , много ни е забавно заедно и много пъти сме си доказвали че сме най-добри приятели и сме си много близки. Но има едно момче което също и прави доста смях и също са близки но не чак колкото с мен , защото на него не му споделя важни неща както на мен , само единия смях дето е между тях . Та когато ги видя да се смеят и си мисля че той може да ме замести смисъл да и стане по-близък от мен и той да и стане най-добрия приятел . Все някога живота ще ни раздели и няма да сме толкова близки , но има доста време до това ... Има ли за какво да се притеснявам и дали това може да се случи? Темата е малко странна за което се извинявам , но ме мъчи . И моля без подигравки , а само сериозни мнения . Благодаря Ви!

fanton1
02-21-2017, 12:20
Прекалено много ревнуваш, ами ако приятелката ти си хване гадже и то взима повечето от "вашето" време ?
За мен да я ревнуваш и да се тревожиш толкова много до някаква степен трябва да е липса на доверие, че човека ще те замени едва ли не още на другия ден. Да един ден може да не сте толкова близки, но както сама каза това е в далечното бъдеще и няма смисъл да се тревожиш за това. Радвайте се заедно на нещата и не го мисли толкова много.

anonimna:D
02-25-2017, 09:32
Доколкото аз разбрах, си момче. За мен просто я обичаш повече от приятелски

inewton
02-25-2017, 10:23
Не се впрягай толкова, приятелствата са нещо преходно. Много е вероятно след като завършите пътищата ви да се разделят и да не сте вече близки. Не си пълни главата с глупости, а си живей добре докато сте заедно. Защото някой ден няма да сте.