PDA

View Full Version : Кола маска БЕЗ ленти ... къде?



Sladorina123
02-22-2017, 17:41
Здравейте, споделете някой добър козметик в гр.София, който използва топла кола маска от онази която се премахва без ленти. От кои места, които сте посещавали сте останали доволни? Предварително се извинявам, ако вече има такава скорошна тема :)

anonimna:D
02-23-2017, 05:26
Абе не съм много наясно, но такова нещо като топла кола маска без лентички май няма :D Мисля, че тази без лентички се нарича студена. Не съм от София, не мога да помогна

Sladorina123
02-23-2017, 09:04
Виждала съм много клипове в интернет, просто се нанася със шпатула, оставя се малко да изстине и се премахва както обикновената, но явно не е толкова популярна и не мога да си намеря козметик който работи с нея ...

snatural
02-23-2017, 11:06
Аз съм я пробвала във Варна.. да ти кажа на мен повече ми допада тази с лентичките. Уж тази топла кола маска захваща само космите и не дразни кожата, но спрямо болката не намерих кой знае каква разлика. Другото за да ти я дръпнат трябва в началото лекичко да я отлепят, което не е много приятно. Също така остават малки топченца от колата по кожата. Аз ходих на интим и колата ми отиде по гащите и така и не се изпра :D Също така се прави и малко повече време, но ако искаш опитай.

Yoana_01
02-23-2017, 21:35
Аз съм я пробвала във Варна.. да ти кажа на мен повече ми допада тази с лентичките. Уж тази топла кола маска захваща само космите и не дразни кожата, но спрямо болката не намерих кой знае каква разлика. Другото за да ти я дръпнат трябва в началото лекичко да я отлепят, което не е много приятно. Също така остават малки топченца от колата по кожата. Аз ходих на интим и колата ми отиде по гащите и така и не се изпра :D Също така се прави и малко повече време, но ако искаш опитай.

Другият път ще знаеш за гащите. ;) Топлата наистина не дразни и като че ли е по-трайна.

snatural
02-23-2017, 23:50
Да ти кажа аз не я намерих за по-трайна. Даже и козметичката ми каза това. Единственото предимство е, че уж боли по-малко.

Yoana_01
02-24-2017, 15:53
Аз за болката не съм съгласна. Струва ми се все една.

Sladorina123
02-26-2017, 07:47
Спрях се на Wave studio и Studio Kokona, намират се близо до НДК . Някой да ги е посещавал ?

Yoana_01
03-25-2017, 06:04
Впечатления ще споделиш ли?