PDA

View Full Version : Препоръчайте ми крем против сенки/торбички?



teenmania
02-22-2017, 18:25
Можете ли да ми дадете някакъв съвет за подобен крем или някакво мазило като цяло... по сайтовете гледам доста голямо разнообразие, но друго си е във форум да чуеш по-компетентно мнение?

proto3
02-23-2017, 05:47
Удома имам подобен крем, но сега не мога да се сетя за името...малко по-късно като проверя ще ти кажа да го видиш и ти, че съм много доволен.

teenmania
02-24-2017, 11:39
Какво става колега, да не ме забрави?

anonimna:D
02-25-2017, 09:13
Постоянно ли имаш тъмни кръгове и торбички под очите?
Аз като съм ревала много за нещо, ми се образуват огромни торбички под очите. Режа два резена картоф, слагаш за десетина минути и поне при мен после не личи изобщо. Същото ми се е получавало и с кисело мляко. Една приятелка понеже има постоянно ми се е хвалила, че и помагат използвани пакетчета от чай. За мазила и кремове не знам, не че не е ползвала, но щом не се е похвалила, значи не действат поне при нея

tori
02-25-2017, 09:27
Трика със студените лъжици пробвал/а ли си? Щото уж помага. Или резенчета краставица. Въобще, всичко студено и хидратиращо би помогнало.
А ако много настояваш да е крем, питай за околоочен в аптеките и дрогериите.

NomNomNom
02-26-2017, 06:27
торбички чай накиснати във студена вода
намали солта ( ако употребяваш)
навмали сладкото
особено вечер, намали въглехидратите

и се наспивай разбира се

proto3
02-26-2017, 12:48
Щях ето това https://www.farma.bg/remescar-krem-pri-torbichki-i-senki-pod-ochite-8ml.html да ти линквам колега.. струва парички обаче върши работа иначе и колегите/колежките са дали много добри съвети