PDA

View Full Version : Имате ли този проблем



MisssKaprizz
02-26-2017, 11:03
Не знам тука ли е мястото на тази тема,но ми помогнете,плс :)
От както имам цикъл имам и бяло течение ,след цикъл най-много 2 дни имам течение : зелено ,лепкаво,с гаден мирис , а след това си става бяло. Четох в нета ,че е от няква сериозна настинка това или инфекции или гъбички не е нещо сериозно но е просто гадно,нямам спокойствието да излезна ей така .
Днес казах на майка ми ,всъщност и др път съм и кзвала и не е обръщала сериозно внимание ,и и казах ,че сега е по-зле от преди. Тя само ми каза,че докато продължавам да се обличам с толкова тънки дрехи ще е така .Аз искам с това казване да я подсетя ,че искам да ида на лекар но нз разбира ли ме ?! :( Просто това течение искам вече да спре защото е ужасноо

Smrazqvashta
02-26-2017, 11:25
Кажи и директно да те заведе на лекар.

EffinSick
02-27-2017, 18:21
Носи само памучно бельо. Ако те е срам да идеш на гинеколог може да си правиш бани с калиев перманганат. Пълниш леген с вода то е в пакетче и е на кристалчета слагаш само 2 не повече. Водата трябва да е с розов цвят. Сядаш в легена за 10 минути и това е. НО така както си го описала звучи доста зле и може да не ти помогне затова отивай за направление и бягай на гинеколог преди да се е влошило още повече.

MerryTi33
03-03-2017, 13:07
Носи само памучно бельо. Ако те е срам да идеш на гинеколог може да си правиш бани с калиев перманганат. Пълниш леген с вода то е в пакетче и е на кристалчета слагаш само 2 не повече. Водата трябва да е с розов цвят. Сядаш в легена за 10 минути и това е. НО така както си го описала звучи доста зле и може да не ти помогне затова отивай за направление и бягай на гинеколог преди да се е влошило още повече.
а от къде да си го закупя? Има ли някакъв специален за това или не?

snatural
03-04-2017, 06:34
Въпрос; Девствена ли си?

snatural
03-04-2017, 06:39
Калиевият перманганат може да се закупи от аптеката..може и само да се измиеш с него като сложиш едно кристалче във водата. Задължително трябва да е светло розова и да не предозирваш. Аз си мисля, че може да е колпит за това наистина отиди на гинеколог.

baby_baby
03-04-2017, 14:54
Не трябва да подсещаш майка ти да отидете на гинеколог тя сама трябва да се сети

според мен отиди сама и не чакай защото може да стане по-зле

MerryTi33
03-08-2017, 16:17
да,девствена съм