PDA

View Full Version : Става ми много сух когато си бия чикии, че чак ме притеснява.



imonlyfifteen
03-01-2017, 15:05
Здравейте хора. Аз съм момче на 18 и от известно време имам проблем със пениса. Всичко е окей до момента, в който не започна да си бия чикии. Кура ми става супер сух и чак започва да става един слой, който едва ли не се лющи под главичката, а главичката е сбръчкана. Ходих на доктор дерматолог, като го показах да го види тя каза, че няма нищо притеснително, няма миризма и налеп, но като и показах снимка когато съм надървен, тя каза да се мажа с Дактакорт.
Хубаво мазах се с Дактакорт, обаче когато се махна това, ми се появиха от него гъбички. Мазах се после с клотримазоли, канестени и т.н. След като ми минаха гъбичките, това нещо пак се появи, след което пак мазах дактакорт и пак ми се появиха гъбички. Излекувах ги пак с канестен и сега пак е в тази суха ситуация. Моля ако някой е имал такъв проблем да ми каже как го е решил! Не го мия със сапун, мия го с интимен гел който ми изписа дерматоложката (Eucerin).

Снимки може да получите на лично съобщение.

Frysco
03-01-2017, 18:59
Не съм чувал за такова нещо. Може би е най-добре да се консултираш и с други лекари, примерно друг дерматолог или уролог. А междувременно, като си биеш чикии, може да го овлажняваш с по малко бебешко олио и да не се налага да го мажеш Дактакорт.

АгентМура
03-01-2017, 19:33
Последно редактирано от YoungBloodZ : Днес на 19:49 :D :D :D Защо погледна ве, мръсник? :D

imonlyfifteen
03-02-2017, 07:11
ами явно ще се консултирам с друг дерматолог ... още някой ако има някаква идея моля да напише

ПyРкО ♠
03-02-2017, 10:27
На колко време ти е операцията на френулума ?
По какъв начин е направена ? 'Лазер или класически с рязане'

imonlyfifteen
03-02-2017, 14:07
нямам си никаква представа как е правена, мисля че с лазер. Бях на 10 или 11 когато ги правиха, сега съм на 18