PDA

View Full Version : Заслужава ли си?



kinkygirl
03-06-2017, 14:15
Здравейте ,
Ще започна от там че моята история е доста забъркваща. Не пиша тук за съвети за пръв път също. Нека споделя:
Имам(х) приятел 3 месеца. И двамата сме студенти , учим в София. Той е чужденец. Характера му не е от най-лесните , но винаги сме се справяли добре. При нас нещата станаха доста бързо. След втория месец започнахме да живеем заедно. Сигурно всеки ще каже че е доста голяма крачка но се чувствахме добре заедно. Преди време имах едно момче от съседен град в Инстаграм и фейсбук. Беше симпатичен но аз вече бях започнала връзка , и до там. От време на време съм лайквала някви си негови публикации както на всички други хора , харесвал ми е снимки но нищо съществено дори съм забравила и че го има вече този човек , тъй като нито ми е фактор , нито влизам толкова често във фейсбук. Всичко започна от там че си донесох лаптопа у приятеля ми и си цъкахме из фейсбука. В деня в който трябваше да пътувам до родния си град по причини. Преди време същия човек ми бее писал под снимка в инстаграм че била готина. Приятелят ми го видя каза махай го тоя и го махнах. Имах го само в фейсбук. И разцъквайки си из фейсбук видяхме негова публикация и се почна : Този защо е тук , нали го махна от инстаграм?. И аз глупачката от страх понеже той си е бая ревнив , от страх да не го загубя му казах чее е заради приятелка той не ми повярва вдигна скандал каза ми да си събирам нещата и да се махам. После в изневиделицата той беше влезнал в фейсбука ми от неговия компютър ( от който съм влизала преди) и влезнал намерил чата ми с момчето което е от преди още когато дори сме били в начална фаза. Блъсна ме супер грубо крещя ми до шамар се стигна, после мълчание. По-нататък му показах всички чатове с хора , момчета момичета защо съм имала толкова архивирани , този защо така ме наричал и т.н, Аз му показах че няма какво да крия .. зА Бога не съм му изневерила , не съм се зарибявала , не съм излизала с никого .. дори не си го бях и помисляла. След което последва фаза на мълчание. Аз не издържах и си тръгнах.. не можех да повярвам какво ми се случва. Приятелят ми с който си казвам обичам те до който заспивам на когото помагам и правя всичко с него , заради който ограничавам хора с които да се виждам и се карам , да постъпи така с мен.. Тpуден характер е и преди сме се карали за много глупости , давал ми е шансове да се поправям .. Било то за неща вкъщи и т.н. Аз не съм имала толкова сериозни отношения за връзките , всеки път си затварях очите и правих компромиси с себе си и си казвах да той е прав аз нямам опит , аз греша тук поправям го. В крайна сметка се прибрах , в чат имахме ужасно тежки думи от негова страна колко съм била евтина да си пиша с хора докато съм с него въпреки че сам видя че в нито един чат аз нямам нищо грешно срещу него.. Минаха два дни и вчера получих обаждане да поговорим бях у дома искаше да ми види декстопа дали ни стои снимката , поговорихме на дълго и широко признах грешката си и всичко останало. Говорихме дали съм заслужавала нaс не ми бил първи все пак.. Аз му казах че го заслужавам казах му че съм осъзнала нещата и е трябвало да говоря с него тогава , той ми каза е аз ти дадох шанс там ти не ми каза нищо - аз бях супер паника че олях нещата какво повече можех да кажа .. не знам .. И каза че късаме . Помолих го да си помисли добре отново и че искам да се видим когато си дойда. Реших да му драсна и да му кажа че утре съм в София по еди кое си време че ще чакам да каже кога е свободен да се видим и получих сийн.След което ми звънна след 20 минути и ми каза място и че иска две услуги от мен ( нещо което щях да му нося и подарявам да си го купел от мен понеже не искал нищо от мен повече)... Нямам думи. Ако няма нищо защо ще иска да се видим защо ще звъни защо се прави на интересен... Утре не знам какво ще говорим наистина. Как да постъпя.. Борих се достатъчно. Е кажете такава глупачка ли съм? Всеки ми казва да си тръгна дори да не го търся , но аз наистина имам чувства и не мисля че когато човек обича нещо го оставя просто така. :) Очаквам мнения и благодаря за търпението на тези които ще го изчетат цялото.. Адски тежко ми е. Очаквам мнения

Archer!
03-06-2017, 14:31
Приличате ми на комплексиран ревнивец + наивна глупачка.
Той ревнува и от сянката си, а тя се извинява след като са я ударили.
Има и други такива, не сте само вие.

anonimna:D
03-06-2017, 14:39
Дам, не се обиждай, ама излизаш голяма глупачка. Нашия те върти на малкия си пръст и ти му позволяваш. Давал ти шансове да св промениш и тем подобни глупости и то за нвщо свързано с дома ви. Какво, не си му изпрала навреме тениската ли. Зарязвай го тоя боклук. И да ти звъни само, за да си купел от теб нещо си. На мен, ако ми каже такова нещо, бедна ти е фантазията къде ще му го завра това нещо си :D
По прочетеното съдя, че си добро момиче, стойностен човек. Намери си някой, друг. Та този не го пожелавам и на най-неприятните мацки за мен

kinkygirl
03-06-2017, 14:41
Благодаря ти , така е възнамерявам просто утре всичко да си му кажа . Това с купуването си е още едно нещо аз просто не мога да повярвам човека който ми е бил толкова близък да ми говори такива неща .. с това его не знам .. много ще съжалява :)

anonimna:D
03-06-2017, 14:47
Животът е пред теб, ще си намериш някой добричък за теб :* Пък на този му го сипи всичкото, че току-виж му влезе малко акъл в главата

tori
03-06-2017, 14:59
Бягай с 200! Един шамар и едно блъскане утре ще станат зверски побой, начупени кости и лежане в болница.
Ще си купувал нещо от теб... Тук не знам трябваше ли да се смея ама се напиках просто, извинявай. Какво ще си купи от теб - чифт топки ли? Щото неговите ги е загубил още когато те е ударил. Ама и ти си го заслужила тоя... Ще ми се оправдава и ще си показва чатовете тя... Ако това го беше свършила сестра ми/най-добрата аверка, не шамара ми щеше да отнесе, а направо щях да я пратя в травматология - да си знае, че такова отношение не се търпи и за секунда. Това е нарушаване на личното пространство.

kinkygirl
03-06-2017, 15:05
Тотално прекали .. Аз просто още не мога да повярвам вчера му казах всичко .. абсолютно но нали съм мазихост и добра душа добре прав беше видял е но реакциите му егото му отношението му .. ще му кажа аз на него утре .. най лесно е да звъниш по фейсбук и да ти знае устата .. Не знам коя друга ще се излъже така .

kinkygirl
03-06-2017, 15:07
А аз наистина си мислех че си пасвам с този човек , толкова неща научихме един от друг .. Мислех си ей наистина прекрасно отношение всичко а у а сега .. кво , как може да гледа толкова зле на всичко , и съм сигурна че му липсвам .. когато пак е сам ..

anonimna:D
03-06-2017, 15:31
Не го мисли, излез да се ободриш с приятелки. Не си струва да си изплакваш очите заради него. Ясно е, че те боли сега, нормално е, обичала си го, но всичко минава с времето си

sladura89
03-06-2017, 16:11
Мхм нещо ми се струва мръднал на акъл, не е нормално такова поведение, той още малко ще иска да ти контролира и мислите! Не знам как му го позволяваш това и как го търпиш, това не е нормално поведение, приятелят ти най-вероятно има нужда от психолог! А и щом няма доверие в една връзка всичко е свършено!!!

KREED
03-06-2017, 17:39
Бягай го тоя капут бе... Ти ще му се извиняваш, защото тоя кавал е някакъв ненормалник и се е ядосал, че си си писала с някво момче преди еди колко си време? Имай малко достойнство! Няма да се оставяш на такива боклуци да те контролират!

kinkygirl
03-07-2017, 06:34
Благодаря на всички за коментарите. Днес очи в очи всичко ще се изясни и се надявам да е за добро.

NomNomNom
03-07-2017, 07:16
момиче
просто не го отразявай и не го виждай повече
не знам как да натъртя на това, този е някакъв нереален дебил кръвопиец

sladura89
03-07-2017, 15:43
Бягай го тоя капут бе... Ти ще му се извиняваш, защото тоя кавал е някакъв ненормалник и се е ядосал, че си си писала с някво момче преди еди колко си време? Имай малко достойнство! Няма да се оставяш на такива боклуци да те контролират!

+1