PDA

View Full Version : Теория на конспирацията (война срещу християнството)



inewton
03-06-2017, 17:08
На някого струва ли му се, че евреите водят незабелязана война срещу християнството? Аз отскоро мисля за това, още не съм оформил теорията си, но поне съм стигнал до някои изводи.

inewton
03-06-2017, 18:33
Най- вече срещу християните. Развиват от векове лукавата си дейност в католическата църква. В близките години и при протестантите, вероятно и в православието в Русия. Не са спирали борбата си, откакто е възникнало християнството. А Божият Син беше пратен на тях, за да станат пак народ Божи, но както казва Господ, те са род "лукав и прелюбодеен"от века и довека.

АгентМура
03-06-2017, 18:36
https://www.youtube.com/watch?v=feGXIK--OdM

golemiq_korab_minava
03-06-2017, 18:50
Абсолютно доказано е например, че евреи от рода на Родшилд спонсорират Комунистическата революция в Русия и дори хитлер не ги е пипал, защото има някакви мистерии. Дори може да не са истински библейски евреи.. има много потурена информация. Но Нютон. Знам , Че си заклет във вярата си, обаче твоите най-радикални християнски предрасъдъци също векове са ограничавани врати и са воювали с целия свят. Тоест християните също водите една война на съзнанието на хората. А колко древни тайни може да са скрити пред очите ни? Християнството възниква от юдаизма.. но като цяло аврамовите реалии са ранни и откъснати от цивилизациите на древен Египет и Шумер. А да не споменаваме за атлантида преди потопа.

inewton
03-06-2017, 18:51
Поздравления, Мура. Не знаех, че се интересуваш от подобни въпроси.

inewton
03-06-2017, 18:54
Абсолютно доказано е например, че евреи от рода на Родшилд спонсорират Комунистическата революция в Русия и дори хитлер не ги е пипал, защото има някакви мистерии. Дори може да не са истински библейски евреи.. има много потурена информация. Но Нютон. Знам , Че си заклет във вярата си, обаче твоите най-радикални християнски предрасъдъци също векове са ограничавани врати и са воювали с целия свят. Тоест християните също водите една война на съзнанието на хората. А колко древни тайни може да са скрити пред очите ни? Християнството възниква от юдаизма.. но като цяло аврамовите реалии са ранни и откъснати от цивилизациите на древен Египет и Шумер. А да не споменаваме за атлантида преди потопа.
Разбира се, че не са истински библейски евреи. Ако бяха истински библейски евреи досега да са приели Христа. В пророческите книги на Стария Завет на стотици места е предречено идването на Месия. Вместо да го приемат те го убили.

Какво врати е затваряло хриатиянството? Християнството не държи никого на сила. Който иска вярва, който не иска не вярва.

АгентМура
03-06-2017, 18:55
Поздравления, Мура. Не знаех, че се интересуваш от подобни въпроси.

Благодаря. :D

golemiq_korab_minava
03-06-2017, 19:08
Разбира се, че не са истински библейски евреи. Ако бяха истински библейски евреи досега да са приели Христа. В пророческите книги на Стария Завет на стотици места е предречено идването на Месия. Вместо да го приемат те го убили.

Какво врати е затваряло хриатиянството? Християнството не държи никого на сила. Който иска вярва, който не иска не вярва.

Хммм. Става въпрос, че християните казват - или вярваш в нашата църква, или гориш в ада. Или вярваш в точно това безприкосновенно , или си ерес.. или се отклоняваш от канона и не си истински християнин. Християнството също може да е отговора на много въпроси, но може да се използва и от нечисти ръце както знаеш. Нямам намерения да споря. Аз например вярвам, че пирамидите не са гробници , по стари са и са някаквъв генератор на земна и космическа енергия. Дори има.. пристанища до тях. Ама някакво научно затъмнение има. Вярвам, че има и скрити тунели към подземни ... неща. Но ги охраняват и са ги запечатали. Туй и в Гиза и при пирамидите. И зависи как се интерпретира библията

inewton
03-06-2017, 19:40
Или вярваш, или гориш в ада, ама да е дошъл някой да ти опре кожа до кокала и да ти казва: "Или ставаш християнин, или умираш"? Пак казвам, християнството е избор, никой не тенкара да го приемаш ако не искаш.

Не мога да ти намеря пасаж от Библията, който да отрича твърденията ти. Може и да има древно научно знание, това християнатвото не го отрича, нито пък забранява търсения в такава насока.