PDA

View Full Version : Да и пиша ли ?



marsobobkataboyzz
03-07-2017, 20:28
Здравейте не съм сигурен ,че тази тема е точно за този раздел,НО вие ще кажете.
Та днес минах покрай едно училище с приятелите ми и останахме в двора ,защото познаваме господина по ФВС и си говорихме с него,та излезе едно момиче знам че е 8 клас и видях че ме зяпа,но си казах че просто се е припознала,та след това се обърнах към нея и тя пак ме гледаше и ми стана странно,взех баскетболната топка и започнахме да играем и тя беше на има няма 2 метра от мен и играеше с едно момиче федербал/бадминтон и видях че приятелката и удряше силно ракетата няколко пъти и тя всеки път падаше покрай мен и аз давах ракетата на това момиче и тя ми казваше "благодаря" след което отидох по натам и се обърнах пак и видях че тя ме гледа и после ние си тръгнахме,това момиче наистина ми харесва и се чудя да и пиша ли ? Води се "феймъс" и не знам какво да правя,според вас дали съм и "хванал окото" ? Благодаря предварително.

LoadRunner
03-07-2017, 21:12
Не, не си, така се раждат малките кифликурви.
Събират определен брой кучета около себе си които да им се кланят.
В случая си кученце, поздравления.
Ако искаш да си куче пиши и да видиш че нищо няма да се случи освен вял чат и временно внимание с цел да те направи зомби-роб.
После ще мислиш за нея и ще се мъчиш, а тя няма да помни кой точно си защото има точно още 5 клонинга като тебе.
Има си да се разнообразява, а ти нямаш. Така че си прецакан брад.

marsobobkataboyzz
03-07-2017, 21:16
Уби ми мечтите хахаха,други мнения ?

baby_baby
03-08-2017, 17:46
Това че те гледа не значи че те харесва ако беше така досега всички да сме си харесали :д

Като толкова я харесваш по-добре я заговори на живо

EffinSick
03-08-2017, 19:29
Пиши й пък каквото стане нищо не губиш

mariichetomariicheto
03-08-2017, 20:25
Аз съм на 16 и съм от тези момичета, които като ги погледне някое момче си мислят, че ги харесват... Може и да си те е харесала аз като си харесам някой все го гледам така че аз мисля, че ако и пишеш нищо не губиш... Направи опит а ако не се получи здраве да е друга ще се появи.

asdbroasd
03-08-2017, 20:47
Това че те гледа не значи че те харесва ако беше така досега всички да сме си харесали :д

Като толкова я харесваш по-добре я заговори на живо

+ за мнението; по-добре я заговори на живо, разпитай я нещо, попитай я дали е свободна по някое време..въпреки и да те отхвърли, поне си опитал, трябва да свикваш с тази мисъл..с кураж и опити става. Ама принципно тия "феймъси" (спрямо моето разбиране за това да си феймъс в даскало) са, както каза loadrunner-a, повърхностни кифликурви в най-честия случай.

KREED
03-09-2017, 17:28
+ за мнението; по-добре я заговори на живо, разпитай я нещо, попитай я дали е свободна по някое време..въпреки и да те отхвърли, поне си опитал, трябва да свикваш с тази мисъл..с кураж и опити става. Ама принципно тия "феймъси" (спрямо моето разбиране за това да си феймъс в даскало) са, както каза loadrunner-a, повърхностни кифликурви в най-честия случай.

+asdbroasd и +LoadRunner

Не ѝ пиши пък и не я заговаряй. Ей тъй, да ѝ стане тъпо, че при теб не минаат тия чалъми.

anonimna:D
03-09-2017, 17:43
Пробвай, нищо не губиш