PDA

View Full Version : Проблем ... помощ



BaiTo6o
03-09-2017, 17:35
Значи карам директно, в петък срещу събота вечерта правих секс с приятелката си, използвахме презервативи и всичко си мина ОК както всеки път, днес ми казва, че я боли корема малко по нагоре и и се повръща и ме попита дали може да е скъсал някой презерватив. Не съм сигурен дали е имало скъсан, защото не сме ги проверявали. По принцип трябва да и дойде около 15ти. Вече май е късно за ескапел, а на тест май няма да покаже, защото мисля, че е рано. Дайте някакви съвети и да се молим да не е станала белята... Благодаря предварително!

anonimna:D
03-09-2017, 17:40
Ескапел в никакъв случай. Първо, че е късно, второ, че е много вреден. Може да я боли корем от груб секс, случвало ми се е, ама не толкова късно. И моето любимото, сега има пак някакъв вирус, поне при нас, с..... Болки в корема, разстройства, повръщане. В общи линии разбутан корем. Тъй че дишайте :D

BaiTo6o
03-09-2017, 17:53
Пфф дано да си права, че в момента ми е такъв филм в главата ....

BaiTo6o
03-09-2017, 18:00
И още един въпрос, колко време след акта забременява(става оплождането) смисъл, възможно ли е вече да има симптоми на бременност ?

anonimna:D
03-09-2017, 18:49
Не е бременна, успокойте се и двамата. Че после от притеснение ще и закъснее и хептен ще се паникьосате

BaiTo6o
03-09-2017, 18:57
Кога най-рано може да направи тест?

anonimna:D
03-09-2017, 19:03
Виж сега, няма как след седмица вече да и се проявяват симптоми на бременност. А за теста, май след като и закъснее, не съм много наясно

Smrazqvashta
03-10-2017, 06:57
Не е бременна.

BaiTo6o
03-10-2017, 07:06
Добре кое ви кара да мислите, че не е бременна? Дайте ми една причина да се успокоя малко и аз

Smrazqvashta
03-10-2017, 11:25
1. Правили сте секс с презерватив.
2. Няма как толкова рано да настъпят симптоми на бременност.
3. Презерватив не се къса толкова лесно.
4. Дори презерватива да е бил скъсан, за да забременее жената трябва да е в овулация, която трае кратко време. При редовен цикъл тя настъпва на 14тия ден от цикъла. Както и да го сметнем при осреднени норми не е била в овулация.
5. Дори да има някакъв минимален шанс да е била в овулация. Да речем поради хормонален дисбаланс или здравословен проблем, не е сигурно, че пак ще бъде оплодена. А и въпросните здравословни проблеми могат дори да причинят липсата на овулация.

belphegor
03-15-2017, 10:44
И дори да е бременна - както каза - късно е за ескапел...
Така че няма кво да се притесняваш