PDA

View Full Version : Обичам го, но как да си го върна? Боли!



Broken_angelll
03-10-2017, 00:16
Аз съм на 21, той е на 22.имахме едногодишна връзка.Карахме се понякога, но главно се разбрахме, между нас личеше обичта. Виждахме се на всеки две седмици, но по няколко дни. Всяка вечер говорихме по скаип. Преди месец научих, че ме ме излъгал и е бил на кафе с три момичета и едно момче. Простих и опитах да се държа нормално,но той започна да не ми обръща внимание, да не си вдига телефона, да не иска да се вижда с мен и в последствие ме скъса и причината беше, че не можел да ми осигури щастието и живота,които заслужавам. Че нямал пари, че според него мойте родители щяли да са против връзката ни, заради разстоянието между нас (200 км). Аз му се молих да не се разделяме, но той беше категоричен. Писах му два пъти след раздялата, отговаряше много грубо. Снощи аз бях на дискотека и с мен имаше момчета, които една приятелка беше викнала. Момчета, с които нямам нищо общо. Той видял във фейсбук и ми се обади мъртво пиян.Каза ми, че ме обича, че съм му всичко, кълна се че няма друга, помоли ме да не върша глупости с др момчета, аз не издържах и също му казах, че го обичам, че друг не е имало след него по никакъв начин, молих го пак да се съберем, обяснявах му че моята приятелка ги е викнала тези момчета и не ги познавам, че няма значение разстоянието, че родителите ми са съгласни да съм с него, че бих се променила по всеки възможен начин само да е с мен и така след като и двамата плакахме и си казвахме колко се обичаме затворихме. Днес му звънях много пъти и не вдигаше. Накрая му пратих видеоклип, с който го моля да ми каже заедно ли сме.и той каза не. казах му и че пак ще ходя на дискотека и го поканих и той каза "хайде ходи момчета те чакат.. " Аз му казах "и как установи, че са момчета?" и получих само "приятно прекарване". Чудя се дали да му пиша, че не е имало никакви момчета с мен, чудя се изобщо как се държа, толкова много го обичам, непрестанно плача от както сме разделени, аз друг не искам, не мога да приема мисълта, че сме разделени. Имам нужда съвет как да си го върна? За мен той е единственият...

KREED
03-10-2017, 18:30
че бих се променила по всеки възможен начин само да е с мен


Я се стягай, я се стягай! Махай го тоя и толкова! Бати говното... Решил, че му се ебе и ще заебе LDR-то (long distance relationship), после се напил кат свиня и му станало батак и видял, че си с други момчета и решил да ти звънне и да ревтуни! Това не е мъжко. А още по-малко мъжко е това да зарежеш някого под претекст, че
не можел да ми осигури щастието и живота,които заслужавам. Че нямал пари, че според него мойте родители щяли да са против връзката ни, заради разстоянието между нас.

Махай го тоя боклИк. Не се обиждай, но според писанията си ти излизаш супер слабохарактерна... Забравяй го и толкова, тва е.

Broken_angelll
03-12-2017, 13:40
от авторката : И отгоре на всичко всеки ден публикува във Facebook неща от сорта на "Не пия за да забравя. Не искам да те забравям. Пия, за да боли по-малко" , с които показва, че страда за мен. Това ме обърква още толкова.

inewton
03-12-2017, 13:55
Дай му малко време. След 1-2 седмици ще се разбере какво трябва да стане. Въпреки че връзките от разстояние не са дълготрайни.

Broken_angelll
03-14-2017, 14:34
Дай му малко време. След 1-2 седмици ще се разбере какво трябва да стане. Въпреки че връзките от разстояние не са дълготрайни.

Страх ме е, че ако не му пиша и звъня една седмица ще свикне с това да ме няма и после изобщо няма да ме потърси.

Necrologist
03-16-2017, 22:00
Случай, в който 22 годишен мъж се държи като деветокласничка.
...
"За мен той е единственият..."

qwerty7842
03-17-2017, 14:05
Здравей аз съм момче и имах почти същия проблем с момиче.Много време ме мъчеше това и бях изпаднал във форма близка до депресия.Един ден вече не издържах и събрах 3 близки приятеля.Запалих колата и тръгнахме на импровизирана екскурзия сред природата за 2 дни извън София.Беше страхотно и изживяването ми помогна адски много.Е не забравих момичето,но поне спрях да мисля постоянно за нея.
Извод: Опитай се да прекараш известно време с близките си или приятели и се забавлявай.Това ще ти помогне да го забравиш за няколко дни и ще разбереш,че можеш и без него.Ще ти стане по-леко повярвай ми.

Free Soul
03-23-2017, 18:22
Толкова ти е тежко, защото той те е скъсал, ако ти го беше скъсала, нямаше да ти пука. Просто ти е накърнено достойнството. Момчето или е искало да скъса с теб, защото си го задушавала или защото те обича и иска наистина най-доброто за теб, но пък разстоянието изобщо няма значение, ако искате да сте заедно може да заживеете заедно пък да видите какво ще стане или пък може той да си има проблеми, но пък и ти мислиш доста грешно. Никога не си струва някой да се променя заради друг само защото си мисли, че го обича. Ако той те обича, ще те приеме такава без да се променяш, същото се отнася и за теб и не го задушавай, така само става по-зле.