PDA

View Full Version : Що да сторя?



peni1113
03-10-2017, 14:37
Здравейте, имам питане към вас, но ще разбера, ако не ви се занимава ;дд Не е нещо кой знае какво, но просто исках да разбера мнението ви, особено на момчетата..
Значи, ситуацията е такава - падам си по поредното за мен момче (много съм влюбчива), учи в моето училище и това е всичко общо, което имам с него ;дд Една година по-голям е и е от стария клас на старата ми класна, та оттам го познавам.
Всичко започна (то като цяло нищо не е започнало ;ддд) с едно състезание, на което се явихме. Бяхме в една стая в двата й ъгъла и бяхме далеч един от друг. Тогава все още не го харесвах, но знаех кой беше той.
След половин час почваше самото състезание, и аз се бях обърнала да си говоря с момичетата зад мен. Та както си седеше той, пред него имаше момиче от класа му, с което си говореха, и по-точно тя му говореше, а той ме гледаше. Забелязах това, защото се случваше доста често и беше странно.
След като част от състезанието мина, той и още няколко се преместиха в съседната стая и когато свърши самото състезание, бях сама в стаята, защото госпожата беше отишла в съседната и всички бяха предали. И когато си оставих листовете на бюрото и, трябваше да отида да и кажа, че съм готова. Влязох в другата стая и тя беше празна, с изключение на някакъв човек, който стоеше до госпожата. Тя ме пита дали съм готова и точно когато щях да отговарям, забелязах, че човекът до нея всъщност е онова момче, което отново ме гледаше втренчено, при което се притесних и извадих най-отвратителния си детски пилешки глас и й отговорих. И се ометох възможно най-бързо. ;дд
След като се прибрах, доста мислих върху това (просто съм си такъв човек ;дд) и реших да му пратя покана във фейсбук, но не в същия ден. Беше ме страх, защото бях сигурна, че ще заподозре нещо, но някак си ми беше привлякъл вниманието. И му пратих на следващия ден и... той ме отказа. Въпросът е защо?? Бях доста учудена и ядосана... Защо момчетата биха отказали покана на момиче, което познават като цяло и не им е направило нищо? :Д

sladura89
03-10-2017, 16:16
Аз лично нямам никаква идея, ако познавам някой лично или, ако някое момиче което ми допада ми прати покана бих приел, не ги разбирам тия неща! Но много често се случва да пратя покана на момиче, с което се познаваме и тя да не я приеме или да ми забрани да и давам приятелство, а иначе като се видим се поздравяваме и така, няма как да знаеш какво им се върти в главата всеки човек е различен сам по себе си!

KREED
03-10-2017, 20:12
Преживей го, това стори.

prosto_chovek
03-15-2017, 20:46
Еми аз лично не обичам момичета, които седят и се стискат като монахини и после ми пращат покани, макар че от интерес какво биха ми казали, бих ги приел. Мисля, че модата на стеснителните невинни момиченца мина. Разберете най - накрая, че на всяко момче и мъж му се прави секс и след това всичко останало, свързано с вас. В този ред на мисли, не е желателно да сте стеснителни и ако сте, да не го демонстрирате. Защо ще те е срам, харесала си го, кажи му нещо, а не да седиш като тръба и да се правиш на откачена пред него и после да му пращаш покани. Наречи ме първосигнален, ама ако пред мен застанат две момичета, едната да се е направила, да ми мята погледи, да е готина, еле пък да ми подхвърля мръсни намеци и едно много добро момиче, което да се държи скромно и да я е срам да ми каже здрасти, еми няма да избера нея, ако зависи от мен. А и тоя пишляк ако така те е зяпал и сте били 1 в 1 и той е седя като бордюр, комбинацията става съвсем невъзможна. Продължаваш напред и толкова. По света има над 6 милярда жители, относително половината да са мъже, от тях половината да са в твоята възрастова категория, еми ако милярд и половина не ти стигат, твой проблем.

Iphigenia
03-16-2017, 10:54
Еми аз лично не обичам момичета, които седят и се стискат като монахини и после ми пращат покани, макар че от интерес какво биха ми казали, бих ги приел. Мисля, че модата на стеснителните невинни момиченца мина. Разберете най - накрая, че на всяко момче и мъж му се прави секс и след това всичко останало, свързано с вас.

Говори от свое име, защото не познаваш всички мъже, за да съдиш. Познаваш хората от твоята компания, които очевидно са първосигнални като теб.

prosto_chovek
03-16-2017, 19:26
1. Посочи ми мъж на възраст под 50-60, на който не му се ***; 2. Кое му е лошото да си първосигнален? Хора всякакви ;)

Iphigenia
03-16-2017, 19:35
1. Посочи ми мъж на възраст под 50-60, на който не му се ***; 2. Кое му е лошото да си първосигнален? Хора всякакви ;)

Аз не мога да знам на кого какво му се прави, ти също не можеш.
А, може и да няма лошо, ама ако си забелязал, цивилизованите хора гледат да не са такива.

golemiq_korab_minava
03-16-2017, 19:49
Аз не мога да знам на кого какво му се прави, ти също не можеш.
А, може и да няма лошо, ама ако си забелязал, цивилизованите хора гледат да не са такива.

Какви.? Рептилитее ходят голи бре. Виж и ти къв предизвикателен оратор си си дала

tori
03-16-2017, 19:52
Сигурна ли си, че не те е гледал втренчено, защото си имала сопол или кетчуп покрай устните?

prosto_chovek
03-16-2017, 19:55
Аз не мога да знам на кого какво му се прави, ти също не можеш.
А, може и да няма лошо, ама ако си забелязал, цивилизованите хора гледат да не са такива.

Всеки има правото да бъде точно такъв, какъвто иска и както се чувства. Цивилизован е относително понятие. А физиологията си е физиология. Или ще кажеш, че на теб не ти се, макар че не си мъж?

Iphigenia
03-16-2017, 19:56
Всеки има правото да бъде точно такъв, какъвто иска и както се чувства. Цивилизован е относително понятие. А физиологията си е физиология. Или ще кажеш, че на теб не ти се, макар че не си мъж?

Знам, аз четох за един 52-годишен мъж, който решил, че иска да е 6-годишно момиче. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3356084/I-ve-gone-child-Husband-father-seven-52-leaves-wife-kids-live-transgender-SIX-YEAR-OLD-girl-named-Stefonknee.html

prosto_chovek
03-16-2017, 20:10
То има и такива, дето дънкат животни, изнасилват деца, обичат да си завират остри предмети по места не с това предназначение, да похапват апетитно екскременти и прочее, ама аз говоря за биологически и социално адекватни неща.