PDA

View Full Version : Някога случвало ли ви се е нещо подобно ?!?



Yoyo12333
03-12-2017, 06:28
Здравейте, някога случвало ли ви се е нещо подобно. Да сте във връзка от почти година и да сте пред раздяла(още не сме скъсали, но говорим за това).Сега ще кажете да нормално. Но интересното тук или поне за мен е,че и двамата сме лудо влюбени и се обичаме ..И съм сигурен,че е така. Не съм изневерявал или посягал на момичето си. Няколко пъти единствено съм се притеснявал,когато е била с момчета.Но не е това причината.Причината е ,че тя си вреди на психиката и здравето заради мен,понеже трябваше да пие Ескапел и сега трябва да ходи на гинеколог понеже не й идва(не е бременна) и всичкото това е свързано с предстоящата ни раздяла,но аз не съм се предал и реших да попитам. Какво мога да направя?!? И двамата се обичаме.Не мисля,че това е причина за раздяла,още повече,че не можем един без друг .Помощ ?!?!

П.С Рожденият й ден е на 20-ти и съм и приготвил страшни изненади,но не вярвам,че това ще помогне особено.

sladura89
03-12-2017, 09:17
Не знам, ако наистина се обичате и сте един за друг, това не би било причина за раздяла, ако се разделите явно не сте един за друг, но трябва и двамата да говорите да има комуникация, ако единия си затрае нещата лесно може да приключат!

Yoyo12333
03-12-2017, 09:38
Не знам, ако наистина се обичате и сте един за друг, това не би било причина за раздяла, ако се разделите явно не сте един за друг, но трябва и двамата да говорите да има комуникация, ако единия си затрае нещата лесно може да приключат!

И двамата говорим за това,но не се стига до заключително решение винаги е нещо по средата,затова горе казах "предстояща раздяла". Не е ясно какво ще стане,но и двамата се опитваме да мислим трезво на нещата. Обичаме се и то страшно много. Объркано е.

Femur
03-12-2017, 21:27
Чакай малко..искате да се разделите защото е пила Ескапел ли??? Каква е логиката?

Yoyo12333
03-13-2017, 05:27
Чакай малко..искате да се разделите защото е пила Ескапел ли??? Каква е логиката?

Логиката е страшна. Просто като ме види и мисли само за това и как е щяла да си провали живота. И понеже не й идва(пак казвам не е бременна),трябва да ходи на гинеколог и да пие някакви хапчета,с които да и дойде отново цикълът. И причината е ,че като ме види и ще си мисли за това,а толкова много я боли от тази мисъл. Това е причината и ми се струва странно,но като се поставя на нейно място я разбирам от една страна,но от друга не . Все още ми е трудно да проумея какво ми се случва ?

Charles
03-13-2017, 13:28
В тази ситуация важи мъдростта Ако обичаш някого пусни го, ако и той те обича ще се върне. Та мисълта ми е, че според мен трябва да й дадеш малко време.Щом те обича, както ти казваш, значи ще разбере, че без теб не може и тн. сещаш се какво имам предвид... нали?


П.С Регистрирах се само, за да ти отговаря, за това се надявам да съм ти помогнал. Пиши тука какво се случва искам да разбера... Успех :)

Yoyo12333
03-13-2017, 17:35
Ами не бях прочел това, но днес се разделихме,защото наистина има нужда от време, а и тя самата ми каза,че след месец ще ми отговори дали ще се върне,но мисля че ще го направи. Улових някакво такова усещане. Благодаря ти и ще пиша,какво е станало след месец !

0wn3d
03-13-2017, 17:55
Авторе имай си едно наум...щом се е стигнало до раздяла не виждам смисъл да се надяваш, че ще се върне. Наранил си я след месец вече няма да те чувства както преди, а ти ще чакаш положетелен отговор. Не ти препоръчвам да си даваш напразни надежди, само защото си имал някакво усещане.

Yoyo12333
03-13-2017, 18:34
Вероятно е да. Имам си наум за подобно нещо,но ще и дам малко време, от което се нуждае. Ще пиша как вървят нещата за тези, на които им е любопитно . Благодаря за мненията ви!

NomNomNom
03-13-2017, 18:47
what the fuck, иска да се разделяте, защото е пила ескапел и има проблеми след това?
нима те обвинява!?!

тялоо си е нейно и сама носи отоворност за него!
на почти всеки се случва инцидент свързан с ескапел!
и на всяко момиче е възможно да подейства кофти, но не е нищо непоправимо! ( например аз получих киста от ескапел и бях с болки 2 седмици поне - хау абаут дат)
като не иска ескапел, да ползва презервативи или да се интересува какви контрацептивни методи има!
не може да те обвинява теб, освен ако не си я насилил!

изумявам се.

Yoyo12333
03-14-2017, 09:13
what the fuck, иска да се разделяте, защото е пила ескапел и има проблеми след това?
нима те обвинява!?!

тялоо си е нейно и сама носи отоворност за него!
на почти всеки се случва инцидент свързан с ескапел!
и на всяко момиче е възможно да подейства кофти, но не е нищо непоправимо! ( например аз получих киста от ескапел и бях с болки 2 седмици поне - хау абаут дат)
като не иска ескапел, да ползва презервативи или да се интересува какви контрацептивни методи има!
не може да те обвинява теб, освен ако не си я насилил!

изумявам се.

Вече се разделихме или по-точно си даваме време. Не си пишем,говорим,виждаме ! Дано всичко е с happy end накрая :) !

Charles
03-14-2017, 14:08
Спокойно ще се върне. В момента преминавам през същото, но в моя случай аз съм този, на когото му трябва време. Ако те обича истински ще се върне.

Yoyo12333
03-14-2017, 17:33
Спокойно ще се върне. В момента преминавам през същото, но в моя случай аз съм този, на когото му трябва време. Ако те обича истински ще се върне.

Ами смятам на рождения й ден,който е след 6 дена , да й кажа някои неща,чрез които се надявам да се върне по-бързо от очакваното :/ . А ти през какво преминаваш,ако не е тайна,питам от любопитство. :)

Charles
03-14-2017, 20:37
Силно ти препоръчвам тези 6 дена да не й говориш въобще и там на рождения й ден си излей всичко!! Късмет и мисля, че нещата ви ще се получат. Иначе предпочитам да не говоря за моето, казах го, за да ти покажа, че горе-долу чувствам същото и има шанс да ти помогна... Все пак благодаря, че попита :)

Yoyo12333
03-15-2017, 06:25
Силно ти препоръчвам тези 6 дена да не й говориш въобще и там на рождения й ден си излей всичко!! Късмет и мисля, че нещата ви ще се получат. Иначе предпочитам да не говоря за моето, казах го, за да ти покажа, че горе-долу чувствам същото и има шанс да ти помогна... Все пак благодаря, че попита :)

Така и ще направя. Ще си излея всичко. Благодаря ти,че ми помагаш :) !

0wn3d
03-15-2017, 13:48
Силно ти препоръчвам тези 6 дена да не й говориш въобще и там на рождения й ден си излей всичко!! Късмет и мисля, че нещата ви ще се получат. Иначе предпочитам да не говоря за моето, казах го, за да ти покажа, че горе-долу чувствам същото и има шанс да ти помогна... Все пак благодаря, че попита :)

Аз пък твърдо против да си изливаш всичките си чувства, мисли, копнежи и болки точно на рожденния й ден. От този ден трябва й останат хубави спомени. Това което смямаш да направиш е буквално да саботираш рожденния ден и най-вероятно да разплачеш момичето. Лично мой съвет е да се държиш нормално и да помогнеш това да бъде едно незабравимо празненство. Все пак се благодари, че те е поканило момичето това означава, че държи на теб и те смята за зрял човек, дръж се като такъв и без саботажи.

Yoyo12333
03-15-2017, 14:07
Аз пък твърдо против да си изливаш всичките си чувства, мисли, копнежи и болки точно на рожденния й ден. От този ден трябва й останат хубави спомени. Това което смямаш да направиш е буквално да саботираш рожденния ден и най-вероятно да разплачеш момичето. Лично мой съвет е да се държиш нормално и да помогнеш това да бъде едно незабравимо празненство. Все пак се благодари, че те е поканило момичето това означава, че държи на теб и те смята за зрял човек, дръж се като такъв и без саботажи.

А кога да й кажа тези неща ? Ние само тогава ще се видим и не мисля да го саботирам,а ще бъда искрен с нея. Тя ще си поплаче и без това, след като си види подаръците,които съм и приготвил.

Charles
03-16-2017, 11:55
Излей си всичко тогава!!!! Тя те обича и на 100% съм сигурен, че в момента иска да сте заедно, просто осмился нещата. Кажи й всичко на рождения й ден. Тогава вече ще е готова ... не й трябва един месец! Покажи, че я обичаш моля те.

Yoyo12333
03-16-2017, 12:51
Излей си всичко тогава!!!! Тя те обича и на 100% съм сигурен, че в момента иска да сте заедно, просто осмился нещата. Кажи й всичко на рождения й ден. Тогава вече ще е готова ... не й трябва един месец! Покажи, че я обичаш моля те.

Ще й покажа.Вече съм решил,че ще е тогава и всичко е навързано,всичко е измислено,чакам 20-ти само.Надявам се да си върна момичето :) !

Necrologist
03-16-2017, 20:24
Нещо ми се струва, че това няма да има щастлив край.

Yoyo12333
03-17-2017, 05:28
Нещо ми се струва, че това няма да има щастлив край.

Пепел ти на устата :D

Charles
03-21-2017, 20:00
Какво стана ... ?

Yoyo12333
03-22-2017, 18:20
Какво стана ... ?

Време братле .. Време !

Charles
03-23-2017, 11:08
Ееееее кофти.. Мислих, че ще се съберете :\ Поне хареса ли подаръците от теб ?

Free Soul
03-24-2017, 04:35
Проблемът е много по-голям отколкото си мислиш. Тя се е захласнала (обича/харесва (използвайте което искате) по теб до толкова, че вече щастието ѝ зависи от теб и от настроенията ти. Т.е. самата ви връзка ѝ вреди, затова трябва да си внимателен с нея. Може да има проблем, за който ти не знаеш и трябва да я предразположиш по начин по който да я накараш да ти сподели.

Charles
03-25-2017, 18:06
Проблемът е много по-голям отколкото си мислиш. Тя се е захласнала (обича/харесва (използвайте което искате) по теб до толкова, че вече щастието ѝ зависи от теб и от настроенията ти. Т.е. самата ви връзка ѝ вреди, затова трябва да си внимателен с нея. Може да има проблем, за който ти не знаеш и трябва да я предразположиш по начин по който да я накараш да ти сподели.

По-добре нямаше как да се каже.

Free Soul
03-26-2017, 07:33
По-добре нямаше как да се каже.

Знам, затова го и казах ;)

Yoyo12333
03-26-2017, 13:21
Проблемът е много по-голям отколкото си мислиш. Тя се е захласнала (обича/харесва (използвайте което искате) по теб до толкова, че вече щастието ѝ зависи от теб и от настроенията ти. Т.е. самата ви връзка ѝ вреди, затова трябва да си внимателен с нея. Може да има проблем, за който ти не знаеш и трябва да я предразположиш по начин по който да я накараш да ти сподели.

Първо до Charles. Хареса ги и то много.Нямаше как да не ги хареса. Поговорихме си доста и още не сме стигнали до окончателно решение.До Free Soul наистина много добре си описал ситуацията,но тя няма проблем,който да крие от мен.Тя ми каза какъв е проблемът. И просто решението е трудно.Което и да вземем ще е грешно.