PDA

View Full Version : Обичате ли ,когато жената направи първата крачка ?



Roza_bez_bodli
03-12-2017, 21:17
Здравейте ! Падате ли си по това жената да направи първата крачка ? Може би повечето от вас ще отговорят положително, но със сигурност ще има и такива които ще отговорят отрицателно .
АЗ имам мнение, че повечето като усетят че ги харесваш и се отдръпват .... може би греша ...
И все пак колко от вас обичат инициативата към първа среща ,запознанство или др. да бъде поето изцяло от жената ?

LudiqZaek
03-13-2017, 11:31
При момчетата е като при момичетата, ако си харесваш даден човек и той поеме инициативата, винаги ще си доволен, но ако момче/момиче реши да почне да се занимава с някой, който няма нищо към другия не ти е приятно.

NomNomNom
03-13-2017, 14:16
важно е всеки да направи своята крачка на време

Roza_bez_bodli
03-13-2017, 16:36
важно е всеки да направи своята крачка на време

така е

sladura89
03-13-2017, 21:20
Здравейте ! Падате ли си по това жената да направи първата крачка ? Може би повечето от вас ще отговорят положително, но със сигурност ще има и такива които ще отговорят отрицателно .
АЗ имам мнение, че повечето като усетят че ги харесваш и се отдръпват .... може би греша ...
И все пак колко от вас обичат инициативата към първа среща ,запознанство или др. да бъде поето изцяло от жената ?

Да на мен ми харесва като момичето прави първата крачка, естествено за да стане нещо трябва и поне малко да ме привлича, ако не ме привлича е без значение кой ще поеме инициативата! То и аз си мисля, че като някое момиче разбере, че си я харесал се отдръпва, ама дали дефакто е така няма как да знаем без да сме пробвали! За съжаление почти не се срещат момичета, които да правят първата крачка, аз поне не срещам такива всички само седят, гледат те и чакат или даже може и да не те гледат! :)

prosto_chovek
03-16-2017, 20:22
Аз съм на мнение, че който първи усети привличане, трябва да предприеме първата крачка. Какво лошо има.

sladura89
03-16-2017, 23:55
Аз съм на мнение, че който първи усети привличане, трябва да предприеме първата крачка. Какво лошо има.

+1

Да така е, ама момичетата не мислят така! Те казват, ами момчето трябва да направи първата крачка и толкова, така е най-лесно за тях! :)

NissaN
03-17-2017, 06:10
Не ми пречи.

Roza_bez_bodli
03-24-2017, 18:58
+1

Да така е, ама момичетата не мислят така! Те казват, ами момчето трябва да направи първата крачка и толкова, така е най-лесно за тях! :)

мхм да, така е според мен