PDA

View Full Version : Бяло течение. Лечение.



Флори
03-14-2017, 09:34
Здравейте момичета. Имам обилно бяло течение и просто ми омръзна. На 17години съм и имам течение от 11годишна. Четох за хапчета Флажил и Фасижин, някой знае ли дали помагат поне да се намали това течени? Някой път е бяло и гъсто, друг път прозрачно, няма миризма мисля. Едни казват, че съм просто настинала, не не е така,защото от както се помня съм все с ежедневка или с изцапани гащи, няма лято няма зима, постоянно. На гинеколог нямам възможност да отида, за това ако знаете някакви хапчета които помагат моля споделете.

ddineva96
03-19-2017, 20:06
Хапчетата не са алтернатива, миличка. Мислила ли си и за други решения, защото често в медицината лекуват едно, развалят друго. Аз мога да ти помогна, понеже съм била със абсолютно същите проблеми.

Pitonka97
03-20-2017, 17:35
Здравей, миличка! Не си единствената, която има този проблем. Аз също го имам и единственото нещо, което на мен ми помага (не, че съм пробвала много неща де ) е смрадликата. На мен ми я препоръча личният ми лекар и много съм му благодарна. В аптеките се продава. Кутията е жълта с билки по нея. Не е скъпо, а е много ефикасно. Просто трябва да свариш определена доза (на опаковката си пише) и да се подмиваш с този чай, така по 2-3 пъти на ден. Има много видове бяло течение, и при мен е променливо, но смрадликата определено помага, а и няма странични ефекти! Успех, ако решиш да пробваш! :) Ако искаш все пак да си по-спокойна и сигурна, попитай своя личен лекар за смрадликата и дали може да я използваш.

Флори
03-24-2017, 15:16
Благодаря ви. :)

Флори
03-24-2017, 15:16
Бих желала да ми помогнеш, ако не те затруднявам )

Pitonka97
03-26-2017, 17:19
С каквото мога ще помогна. :)

4ing4ong
04-11-2017, 06:41
Аз имам същия проблем, но не искам да ходя на гинеколог... :smt088