PDA

View Full Version : как бихте реагирали



hobby93
03-15-2017, 17:33
Как бихте реагирали ако непознато момче дойде и ви подари цвете ?

anonimna:D
03-15-2017, 18:20
Ще се зарадвам много :D

divergent
03-15-2017, 20:27
Ще ми стане много приятно, ще го приема като мил жест. Дори да е с цел зарибявка, много по-интелигентно е от "здр бепце кп".

RapExotic
03-15-2017, 20:39
Зависи дали е феймъс...

hobby93
03-16-2017, 11:03
Бихте ли се заговорили или просто ще благодарите?

divergent
03-16-2017, 11:27
Е разбира се, че ще го питам по какъв повод и така нататък.

baby_baby
03-16-2017, 12:14
Бих се зарадвала ама нищо повече

anonimna:D
03-16-2017, 15:08
Бихте ли се заговорили или просто ще благодарите?
Бих се заговорила с него, ако нямам приятел. Ако имам ще ти благодаря и в зависимост от причината ще реша дали да взема цветенцето. И един съвет, стига с тези клиширани рози. На младо момиче се подаряват младежки цветенца, не типичната за даскалите розичка

tori
03-16-2017, 20:26
От една страна би ми станало някво яко, че някой ми подарява цвете, щот е отделил шибани два лева, за да накара някоя женска да се усмихне ей така, без повод. Ако съм в добро настроение, най-вероятно бих го взела и бих се заговорила с него.
От друга ще почна да се чувствам зле, че някой ме приближава и ще искам да си ида вкъщи възможно най-бързо, защото не обичам непознати.
Извода е, че зависи много на какъв рептил си попаднал. Смяташ да подаряваш цветя по улицата ли?

prosto_chovek
03-16-2017, 20:32
В интерес на истината съм бил свидетел на подобен случай. С един приятел бяхме в един парк да поркаме бира. В един момент нашия видя някаква булка, стана, затърча се, набра някакъв зарзават от парка, догони я и тръгна да й го подарява. Тая реши, че ще я изнасилват явно, разпищя се и избяга по - бързо от Юсейн Болт на финал. От друга страна, случвало се е на осми март да съм взел повече букети за съученички или колежки в университета, да ми хартиса и да го подаря на произволно момиче и то да остане очаровано. Зависи си от контекста.

hobby93
03-16-2017, 22:28
От една страна би ми станало някво яко, че някой ми подарява цвете, щот е отделил шибани два лева, за да накара някоя женска да се усмихне ей така, без повод. Ако съм в добро настроение, най-вероятно бих го взела и бих се заговорила с него.
От друга ще почна да се чувствам зле, че някой ме приближава и ще искам да си ида вкъщи възможно най-бързо, защото не обичам непознати.
Извода е, че зависи много на какъв рептил си попаднал. Смяташ да подаряваш цветя по улицата ли?

Интересно ми е да пробвам. Искам да пробвам нови неща (не само относно момичетата) да не ми е сиво ежедневието,искам разнообразие и така.

Indistinct
03-17-2017, 05:52
Направи го. Както казаха това е много по- хубав начин да се запознаеш с някого от това да пишеш " здр искаш ли да се запознаем "

Iphigenia
03-17-2017, 10:17
Ще го питам колко

Necrologist
03-17-2017, 18:22
Ще го питам колко

Ти си от онези момичета значи.

hobby93
03-23-2017, 17:32
Така,ясно. Друга ситуация - бихте ли излезнали с непознато момче (кафе,разходка,театър и т.н.) ако каза,че има това е заради бас. Един вид да му помогнете да спечели ?

anonimna:D
03-23-2017, 17:42
Момче, подарявай и роза, поговорете си 2-3 минути, ако те е завладяла и с интелект през това време, не само с външния си вид, покани я на среща. Ако и ти си и допаднал, ще излезете, и така. Това с баса е толкова тъпо и детинско. И защо мислиш, че тя няма да се усети, и защо мислиш, че ако я излъжеш, само тогава би излязла с теб?

Roza_bez_bodli
03-27-2017, 20:24
Ще се зарадвам и ще му благодаря :)