PDA

View Full Version : Съмнения за биполярно разтройство



waitforit23
03-16-2017, 12:21
Здравейте, от няколко дни имам съмнения за биполярно разтройство.В един момент съм доста щастлив и в рамките на 10 секунди преминавам към тъжни чувства.Това не ми се е случвало преди и доста ме разтревожи.Не се случва постоянно, но след появата му ме обземат депресивни чувства, защото се плаша. Тъжните чувства са придружени от спомен за предишни психологични травми.Това ме навежда и на мисълта за пост-травматично стресово разтройство породено от зачестяващи връщания на спомени за миналата травма. Попринцип съм доста позитивен човек. Въпроса ми към вас е дали да се пробвам да не мисля за това, да се разсейвам с други неща и да не се плаша с психиатри и психолози или да потърся помощ от някой.

anonimna:D
03-16-2017, 15:12
Много си се ровил из гугъл май, добре че поне ти остава повече от седмица живот :D :D През тези хубави тинейджърски години хормоните се будалкат с нас, в един момент си щастлив , в друг обмислят убийството на някой. Не се притесннявай за глупости. А щом се сещаш за минали спомени и то лоши, просто поговори с някой приятел, докато не осмислиш напълно всичко случило се, и примерно не спреш да се обвиняваш за това или да се притесняваш, защо не си направил онова..

waitforit23
03-16-2017, 17:53
Сигурно си прав/а и хормоните ме тормозят.Ще те послушам и ще поговоря с някой приятел, дано не ме помислят за чалнат :D

NomNomNom
03-16-2017, 19:20
намери с какво да си убиваш времето и ще мине :Д

anonimna:D
03-16-2017, 19:31
Няма да те помислят за чалнат. Просто поговори с някой, който наистина ти е добър приятел. Ако нямаш някой чак толкова близък или не искаш да го споделяш, напиши си го някъде. Напиши си писмо до себе си, едно, две, пет, докато не ти помине. И аз преди се чуватвах виновна за неща в миналото, но благодарение на осмислянв от моя страна и изслушване от страна на приятелка, разбррах, че за нищо не съм виновна. Вече дори и не помня за какво иде реч. Всичко се надживява, просто трябва наистина добре да се осмисли нещо

ddineva96
03-19-2017, 20:04
Здравей,
Това не е нормално да се чувстваш така. Може би имаш породен стрес, който те провокира да се чувстваш така. Кажи ми - стресиран ли си от нещо? Понеже аз също съм имала подобен проблем, изпих един продукт, който е от изцяло натурални вещества, никаква химия, както при лекарствата и от тогава не знам какво е това състояние. Въпросът на първо място е да се успокоиш и да видиш какво те тревожи ... Там ще е проблемът. Продуктът ми помогна да си избистря ума по-лесно.

waitforit23
03-21-2017, 10:13
Здравей, може да се каже, че съм стресиран.Има разни неща, който ме тревожат от доста време, но се стараех де не мисля за тях. Може би на това се дължат тези промени в настроението.Откакто поговорих с нашите нещата в известна степен се промениха.