PDA

View Full Version : МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!



Vancho31
03-19-2017, 17:33
Здравейте, в класа ми има едно много готино момиче. Искам да сме гаджета, но конкуренцията е голяма. Има няколко момчета още, и те я харесват, но не го показват много. Скоро има рожден ден, мисля да й подаря няколко неща и една картичка, в която да опиша чувствата си. Не знам какво да правя, но имаме мноооого общо с нея. Дайте съмети как да я спечеля още. Или нещо готино, което да напиша в картичката.

qwerty7842
03-20-2017, 16:15
Няма как да спечелиш момичето просто с една картичка.Покажи й, че си нещо повече от другите момчета,които я харесват.Щом я харесваш трябва да го показваш с държанието си към нея,а не с картички.Мисля,че е излишно да казвам,че щом е специална за теб тя заслужава безупречно отношение от твоя страна.Момичетата веднага забелязват доброто отношение към тях.Ако си по-стеснителен почни да й правиш в началото малки комплименти за външния й вид (за момичетата външния вид е изключително важен, особено пред момчето, което харесват).Когато и правиш комплименти пробвай да забележиш погледа и държанието й.Важно е да не прекаляваш с комплиментите, защото много бързо можеш да станеш досаден за нея.Надявам се да съм ти дал насоки как да започнеш, а другото е в твой ръце.Няма как да ти напиша всичко,което мисля,защото ще стане доста дълго.ЗАПОМНИ: ако започнеш правилно и тя се чувства добре в компанията ти нещата ще потръгнат сами без да усетиш.

Free Soul
03-24-2017, 04:42
Не са важни подаръците, а самият жест. Дори картичката ще е достатъчна, стига да я подбереш внимателно и да напишеш нещо наистина запленяващо. Това ти стига. Освен за това, че една картичка не е достатъчна, където го каза qwerty7842
, за останалото съм съгласна с него.