PDA

View Full Version : Казах и че я харесвам, а тя остана без думи..



Gre33en
03-20-2017, 06:12
Здравейте, на 22г съм искам да ви разкажа една моя история която ми се случи на скоро, въпроса ми е да ли сгреших ;(

Преди три седмици прибирайки се ядосан от работа, седнах на компютъра и в нета от разговор на разговор с едни пичове, попаднах в компанията на едно момиче, първоначално ми беше леко неловко, но малко по-малко се отпуснах..сигурно 3-4 часа си говорихме и писахме.. в края на разговора си разменихме Фб профилите и си легнах..

на следващия ден, реших да я бъзна как е какво прави, да ли си спомня за мен.. честно казано не очаквах отговор, щото Рандом запознаство. ъъ.. но за мое учудване тя отговори и започнахме разговори все едно се познаваме цял живот, тя разказваше за себе си аз мен, пращахме си снимки.. абе всичко окей... Но тя е от софия аа аз от на "Баба си гъза" , първоначално не съм си и мислел, че може дори да се получи такова нещо, но малко по-малко хлътнах по-това момиче..

Започнахме да си подмятаме кой какво харесва в другия, целувки, любовни желания,... абе момичето направо ме вплени..
На няколко пъти и казвах: ех ако можех да бъда сега до теб, а тя отговаряше "жалко, че си толкова далеч"...

Мина втора седмица ние не спирахме да си лафим и зарибяваме, но вече изпитвах към нея чувства дори без да съм я видял..

Реших да и кажа, че я харесвам искрено, че от няколко дни ставам и си лягам с мисълта за нея..... тя буквално нямаше какво да каже,.. а ъ, о,.. някакви уникално кратки изрази и след това ме пита:
-Ама как така ме харесваш, ние дори не сме се виждали
:Отговорих и,че е така, но някак си не знам по-какъв начин, но ти ме омагьоса...
:не последва пак отговор.. объркана беше.. и си личеше..
- после пак ме попита ама ти сериозно ли ме харесваш или се ебаваш с мен..
:Обясних и,че не съм някой дришльо, и ако смята че има някакъв шанс да забрави какво съм и написал, щото съм Голям глупак и съм се надявал изобщо..
-тя отвърна с думите омг, не си глупак, това беше много мило...
: реших да си легна по-рано и я оставих,.. след това започна да ме разпитва, ама защо толкова рано какво е станало(все едно нищо не бях и казал.. WTF), как съм.. кво става..

Продължи със въпросите, но нищо конкретно към това което и казах, избягваше главната темата...

Та сега въпроса мие да ли сгреших? да ли трябваше първоначално да се запозная с нея и на живо и след това да предприема такъв ход, или все още не е късно и да и предложа да се видим скоро?

Indistinct
03-20-2017, 07:21
Каквото и да си казал вече е свършило.
Срещни се с момичето, ако тя иска да се срещне с теб, и вижте дали ще си допаднете.

KREED
03-20-2017, 16:55
Малко си подранил с признанията ако питаш мен.

Necrologist
03-20-2017, 17:41
Чисто и просто си я изплашлил.
А сватбата планирал ли я беше като и го каза това?

RapExotic
03-20-2017, 19:33
Сега ако се окаже чичко с женски профил ще загубиш аналната си девственост.

А иначе е много тъпо да кажеш, че имаш чувства на някой, който не си виждал. Ни го знаеш какъв е, ни що е. Напоследък това явно е някаква мода, но повечето после си патят.

Gre33en
03-21-2017, 18:14
Със сигурност не е някой чичко :D AHAHAHAhaah

Тъпо или не просто исках да и го кажа ;) исках малко или не да знам да ли изобщо да се надявам или да спра да се занимавам.. Както и да е нещата се случиха доста на бързо и имаше искри между нас.. а през живота си съм пропускал доста шансове,може и да съм подранил, но квото такова....

Вчера си писахме отново и я питах да ли ще желае някога да се видим на живо? на кафе? - отговори ми: освен през лятото? или по-скоро ;)

Попринцип не съм някой интернет манияк който по-цял ден седи и сваля мацки в нета, точно обратното съм и дори ми стана някакво неловко да си чатя като луд по-телефона и през компа по цял ден... ;х ;х ;х

Ако е писано и имам малко късмет може да я видя :)

Sun4000
03-23-2017, 23:00
Опитай да я уговориш да се видите на живо, то любовта понякога идва изневиделица и... ;)

Free Soul
03-24-2017, 04:18
Очевидно е: много бързо са се случили нещата. Представи си, започнеш да си пишеш с някого и на втората седмица ти ръсва: Харесвам те. Щом сте си писали такива неща е било очевидно за нея, че я харесваш, но просто явно е чакала да се опознаете повече. Нищо чудно, че се е направила, че нищо не си ѝ казал, но пък и не си ѝ безразличен щом е продължила да ти пише. Съветът ми е, ако толкова я харесваш просто отиди да се видите и да разберете дали и като се видите ще има химия помежду ви. Защото така зад компютъра много лесно можеш да объркаш харесването с привързаност, а и може б ти е направила по-голямо впечатление защото е по-различна, та съвета ми е отиди и виж какво ще стане.

Free Soul
03-24-2017, 04:23
,,исках малко или не да знам да ли изобщо да се надявам или да спра да се занимавам..''
Грешка, дори никога няма чувства в началото, те се повяват в последствие. Така, че от това дали първият път ще ти откаже, не значи нищо, а и не забравяй, че и тя е момиче/жена и е в кръвта ѝ да се прави на недостъпна хд

Gre33en
03-24-2017, 18:47
Продължаваме да си пишем mmda, наистина може да съм я харесал защото е различна, но пък аз и попринцип такъв тип момичета ми допадат :),
Понякога доста се лигави, какви ли не глупости си пишем и си говорим по фб и скайп ;д, но като и намекна за нещо по серизно примерно: исках да и вземата телефона(не,че ще и звъня като луд, но просто това ми дойде на главатА)... ъъ телефона не си го давам и ми се плези.. :Д :D ..... но знам ли може да съм я стреснал с това признание и ся да е просто една идея по-дръпната, въпреки,че си лафим щуротии и ми праща провокиращи снимки :@ :D

Gre33en
04-11-2017, 09:49
Продължение..

Разбрах доста неща за нея, доста лудичка се оказа (в добрия смисъл нали),но явно тя си пада малко бунтарка и много ми се кефи(както аз на нея), но ми каза без да сме се виждали без да сме се опознали и на живо.. повече просто няма как да искам и очаквам повече... беше искрена :( и все пак не се дръпна да кажеш,че нещо да се насърди или да ме отблъсне.. пишем си..

Чак сега като се замисля, аз с подобен тип момичета почти никога не съм общувал.. абе луда глава..много различна, забавна.. Сега е в малко лош период има някакви проблеми, но пак ми пише .. споделя ми..

Много ми е готино като я чуя направо ми оправя настроението, но ще го карам по-лекичко, пък ако дойде момента в който ще се видим, квото стане... освен като момиче ме кефи и като човек..