PDA

View Full Version : Дори и аз не знам..



Free Soul
03-24-2017, 17:05
Не ме бива много в писането и обясненията. Всъщност дори не знам, какво да напиша. А може би знам. Искам да питам (ако някой прочете темата изобщо), колко от вас са се влюбвали? Не говоря за влечения или едномесечни връзки, за за нещо много по-силно? И колко от вас са чувствали гаджетата си, като семейство? А колко от вас са били в депресия, защото са били зарязани, а не са зарязали? Колко от вас просто се депресират, защото връзката им не се е получила. И същинският въпрос, колко от вас наистина живеят? И колко от вас биха отворили сърцето си само за една любов и никога за втора? Питам, защото тук постоянно има страдащи и жадуващи за любов, но дали наистина е толкова силно и проблемно? Интересно ми е какви ще са отговорите, ако има такива де. Ще ми е интересно.

Necrologist
03-24-2017, 22:13
Просто нахвърляш някакви въпроси без да даваш нищо от себе си? Тва някаква анкета ли е?

KREED
03-24-2017, 22:17
Лексикон, Рагнар Лодброк, лексикон.

Free Soul
03-25-2017, 03:45
Просто нахвърляш някакви въпроси без да даваш нищо от себе си? Тва някаква анкета ли е?

,,Понякога отговорът се крие във въпроса.'' Чувал ли си тази мисъл?

NomNomNom
03-25-2017, 15:07
к

RapExotic
03-26-2017, 18:25
Има го и момента в който даваш, даваш, даваш и накрая нищо не получаваш от отсрещната страна. Казваш си всички момчета/момичета са еднакви и си налагаш да не изпитваш чувства за да не бъдеш нараняван. И така всяка следваща "връзка" е просто консуматорска с цел задоволяване на егото и сексуалните нужди.

Free Soul
03-28-2017, 19:29
Има го и момента в който даваш, даваш, даваш и накрая нищо не получаваш от отсрещната страна. Казваш си всички момчета/момичета са еднакви и си налагаш да не изпитваш чувства за да не бъдеш нараняван. И така всяка следваща "връзка" е просто консуматорска с цел задоволяване на егото и сексуалните нужди.

Това е само за слабите, страхуващи се от още разочарования и страхуващи се да се борят за това което искат, стига да има смисъл в това и да не е прекалено късно.