PDA

View Full Version : Коремче



igreog
03-25-2017, 13:18
Здравейте ...предварително мерси за съветите...та имам малко коремче ,което се опитвам да премахна ,но не се получава вече 2 седмици всяка вечер права по 100 коремни преси и ям по-малко дори понякога не закусвам ,но резултата не е много значителен за сега ? Някакви предложения да стопя коремчето по-бързо? (момче,16)

Indistinct
03-25-2017, 13:20
Продължавай и не се отказвай.

Dwyd96
03-25-2017, 17:28
2 седмици.....

ةتشضل انزفث
03-25-2017, 19:17
Здравейте ...предварително мерси за съветите...та имам малко коремче ,което се опитвам да премахна ,но не се получава вече 2 седмици всяка вечер права по 100 коремни преси и ям по-малко дори понякога не закусвам ,но резултата не е много значителен за сега ? Някакви предложения да стопя коремчето по-бързо? (момче,16)

Аз също съм на 16 и преди година при мен беше ама точно както го написа обаче тръгнах на фитнес , изчистих и натрупах солидно количество мускулна маса. Гледай да закусваш недей да я пропускаш изчисти и продължавай прави кардио най-вече

0wn3d
03-26-2017, 10:36
Няма как от едни коремни преси да изгориш мазнините само в коремната област. При тренировки гърди/гръб/крака мазнини се изгарят по цялото тяло, а не само в определена обраст. Също така е много грешно да пропускаш закуската. Това е едно от най-важните хранения зареждащо с енергия за през целия ден. Препоръчвам ти да намалиш мазните и да наблегнеш на месо, яйца, банани, извара, салати.

igreog
03-26-2017, 12:34
Благодаря ...вчера си взех и гири и ще продължавам ,но сигурни ли сте че ще се махне защото и дядо ми и баща ми са същите ...да не би да е наследствено?