PDA

View Full Version : ПОМОЩ МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА !!! ЗАЩО СПРЯ ДА МИ ПИШЕ ,КАНИ И ТН???



ForeverAlone?
03-26-2017, 07:31
От година някъде се познавам с едно момче.Та в началото хич не го харесвах ама след месец се влюбих.По едно време усетих , че има чувства към мен ама изпуснах момента (май не съм сигурна). Между другото той беше доста срамежлив за да ми признае но все пак се бяхме разбрали всеки петък да излизаме някъде.ИИИ НАЙ-ГАДНОТО НЕЩО КОЕТО МИ СЕ СЛУЧИ...От няколко седмици АЗ започвам чата ни и + това не ме кани да излизаме а виждам снимки във фейсбука му как излиза със своите приятели...Много ми е тъпо ама искам помощ тоест кажете ми какво означава това и какво да правя???
;( ;( ;( :( :( :( :(

Free Soul
03-26-2017, 09:38
Ами това му държание може да значи много неща, като например:
1. Писнало му е.
2. Усетил е, че нещата може да станат по сериозни.
3. Ако те харесва, може да го е страх да не каже някоя глупост и да не направи някоя издънка.
Най-добре поговори с него.

ForeverAlone?
03-26-2017, 12:10
Ами това му държание може да значи много неща, като например:
1. Писнало му е.
2. Усетил е, че нещата може да станат по сериозни.
3. Ако те харесва, може да го е страх да не каже някоя глупост и да не направи някоя издънка.
Най-добре поговори с него.


И какво да му кажа :( Нещо от сорта на "защо спря да ми пишеш"? А според мен не му е писнало защото когато излизахме правихме същото както и той сега ( карахме велосипеди из града).Тъжно ми е ,че разговорите ни по фб са нещо от сорта на аз: Здрасти как е ? той:Е добре какво правиш аз:Някакъв отговор той:ок и това е :(

Free Soul
03-26-2017, 12:25
Ами просто го питай какво му става, пък и не забравяй, че е човек, а хората имат навика да си тръгват.

ForeverAlone?
03-26-2017, 12:40
Да прав/а си...Поне си имам музика , която никога няма да си тръгне от телефона и лаптопа ми. :') ;(

Free Soul
03-26-2017, 16:42
Момиче съм. Така е, музиката е с нас и в хубави и в лошо моменти.

JDeel
03-26-2017, 18:19
Между другото той беше доста срамежлив

Поредната тема със срамежливци в която попадам тия дни. Какво е това нашествие на срамежливци :)

4. Може и за нещо да се е нацупил. Като го питаш какъв е проблема, все ще си каже. Само не изпадай в истерия ако ти каже нещо дето да не ти харесва.

ForeverAlone?
03-26-2017, 18:55
Поредната тема със срамежливци в която попадам тия дни. Какво е това нашествие на срамежливци :)

4. Може и за нещо да се е нацупил. Като го питаш какъв е проблема, все ще си каже. Само не изпадай в истерия ако ти каже нещо дето да не ти харесва.

Проблемът е ,че най-вероятно е разбрал за чувствата ми...И не знам как да действам :(