PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



qwerty7842
03-26-2017, 20:05
Днес се замислих за един въпрос дето изобщо не знам как ми дойде на главата.При момчетата е нормално да ходят с някое по-малко момиче.Та въпросът ми към момичетата е: "Бихте ли тръгнали с момче,което е няколко месеца или година по-малко от вас?".Много се чудих днес и ми е интересно да видя отговорите.

smilegirl12
03-26-2017, 20:26
Да. Ако момчето ме привлича достатъчно защо не?

Ewok
03-27-2017, 08:11
Не.
Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.

YoungBloodZ
03-27-2017, 08:20
Не.
Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.

А какво трябва да ти предложи? Сигурност?

tori
03-27-2017, 08:21
Ходила съм три години и кусур с момче, което е около година по-малко от мен. По-скоро не бих повторила.

Free Soul
03-27-2017, 08:52
Попринцип е нормално момичето да е по-малко от момчето, защото се очаква той да е по-зрелия, по-разумния и по-силния, за да може да се грижи за нея и да я защитава. Но пък и зависи от това в ко години сте, примерно ако е 14 годишен, а ти 15, тогава надали ще се получи защото именно тези години са най-важните от живота на човек, а ако той е на 34, а ти на 35 така е малко по-възприемливо.

qwerty7842
03-27-2017, 10:35
Не.
Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.

Добре,но защо си мислиш,че момче на твойте години не би могъл да ти предложи нищо?Мисля,че ако е достатъчно сериозно би могло да ти предложи доста неща.

daria.93
03-27-2017, 10:43
Да, аз вчера се обвързах с едно момче месец по-малко от мен. Възрастта няма значение. Важно е да го обичаш толкова силно ,че да няма значение възрастта и ръста. Дано съм помогнала ;))

NomNomNom
03-27-2017, 11:31
1г не се усеща
иначе, има 2 аспекта, в които ако сме в сходно положение, да. Но обществото ни в момента отглежда 23 годишни деца, не възрастни - нито в живота, нито във взаимоотношенията с хората.

RapExotic
03-27-2017, 18:14
Не.
Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.

А ти какво можеш да предложиш на по-възрастен от теб?

Roza_bez_bodli
03-27-2017, 20:59
Ако е симпатяга и ме привлича няма проблем ... Няколко месеца или една година добре, но ако става въпрос за повече , не бих...

sladura89
03-28-2017, 12:03
Ако е симпатяга и ме привлича няма проблем ... Няколко месеца или една година добре, но ако става въпрос за повече , не бих...

Защото се притесняваш какво ще си помислят хората нали? :)

NomNomNom
03-28-2017, 12:17
А ти какво можеш да предложиш на по-възрастен от теб?

да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
може да готви чудесно
знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
яка мадама е

очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция

sladura89
03-28-2017, 15:00
очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
И къде е написано, че момчето трябва на всяка цена да доминира, ами ако не си намери такъв какво сама ли трябва да седи? :)
П.П. Ако си хареса някой, но е по-голяма, или по-богата, или по-оправна от него непременно трябва да му бие шута макар и да се харесват и също така да си пасват в секса? Това ли казваш?

NomNomNom
03-28-2017, 18:56
не.
казвам, че всеки има право на високи критерии, и като цяло лични предпочитания без обосновка

ака се харесват и пасват, този въпрос няма да е на дневен ред

но, много жени харесват по-големе е по-силни мъже;
както много мъже харесват поддържани и скромни жени, или пък отракани и секси

това е.

Ewok
03-28-2017, 19:47
да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
може да готви чудесно
знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
яка мадама е

очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
ехех, малко се поизхвърли, но мс ;**


И къде е написано, че момчето трябва на всяка цена да доминира, ами ако не си намери такъв какво сама ли трябва да седи? :)
П.П. Ако си хареса някой, но е по-голяма, или по-богата, или по-оправна от него непременно трябва да му бие шута макар и да се харесват и също така да си пасват в секса? Това ли казваш?
Аз предпочитам той да доминира.
Предпочитам той да ме вдъхновява да се развивам още, отколкото обратното.
Дори и да си харесам някой по-малък етц, с когото да си пасваме в секса, едва ли ще издържа много, бидейки водеща във връзката ни.
Не, че не мога. Просто не искам, не ми е комфортно и не виждам смисъл да го правя, при положение, че съм водеща в самостоятелния си живот.

anonymous908491
03-28-2017, 19:50
хехехехехе
номном сватовницата
за цялото тва хвалене Боряната трябва да ти направи поне торта
и тортата да е само за теб, не тя да изяде две трети преди да ти я даде
задава се Великден, козунаци и всякви сладки, не ми се мисли как ще се измъчи

А за годините, ем, не виждам проблем, с удоволствие бих излизал със Салма Хайек

NomNomNom
03-29-2017, 09:58
кака салма е муц
ами кака белучи?

MarkKnight
03-29-2017, 13:38
Какво сте се филмирали за годините?!
Всичко е индивидуално. Лично аз съм виждал и от двата пола 30тина годишни, дето се държат като типични пубери, както и малки, които са надминали възрастта си по разсъждения и действия. Никога не съдете хората на хартия, а в действителност.

RapExotic
03-29-2017, 21:14
да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
може да готви чудесно
знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
яка мадама е

очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция

Това, което изброи няма нищо общо с годините. Има мъже, които още на 18 години започват да се оправят сами с живота, учат, работят, развиват се и бързо напредват. Има и такива, които и на 35 по цял ден цъкат на компютъра и чакат мама и тате да ги издържат.

Тук ми прилича повече на това, че някой момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избранника.

Ewok
03-29-2017, 22:47
Това, което изброи няма нищо общо с годините. Има мъже, които още на 18 години започват да се оправят сами с живота, учат, работят, развиват се и бързо напредват. Има и такива, които и на 35 по цял ден цъкат на компютъра и чакат мама и тате да ги издържат.



а всъщност има много общо с годините и другите са по-скоро изключения





Тук ми прилича повече на това, че някоИ момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избраНика.

А на мен ми прилича повече на удобно извъртане на казаното, за да не се чувстваш твърде ощетен от липсата на приятелка.

Повечето пъти материално постигнатото е свързано и с определени личностни качества, които са всъщност търсените от жените.

А това да се хванеш рано с някого и тепърва да го държиш за ръката през трудния му път от 18-годишен има много голям шанс да завърши преждевременно и ми е излишно и съм го коментирала на други места.

sladura89
03-29-2017, 23:13
Тук ми прилича повече на това, че някой момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избранника.

То и на мен точно на това ми прилича, да не говорим, че повечето хора имащи апартамент в днешно време или са го придобили по наследство или се занимават с някакви незаконни дейности, малко са хората, които могат да си позволят примерно жилище в столицата при тази огромна разлика между заплата и цена на жилището или трябва да го изплащат минимум 40 години за да е вече тяхно! :)

RapExotic
03-30-2017, 08:58
А на мен ми прилича повече на удобно извъртане на казаното, за да не се чувстваш твърде ощетен от липсата на приятелка.

Повечето пъти материално постигнатото е свързано и с определени личностни качества, които са всъщност търсените от жените.

Не мисля, че извъртам нещата. Казвам го от гледна точка на човек, който в момента има приятелка, собствен апартамент, кола.. работи и учи. Който е постигнал нещо за 23 годишното му съществуване, но му предстои да се бори и постига още много неща и приятелката му е до него дори, когато има неуспехи.


А това да се хванеш рано с някого и тепърва да го държиш за ръката през трудния му път от 18-годишен има много голям шанс да завърши преждевременно и ми е излишно и съм го коментирала на други места.

Преди години, когато е имало "истински мъже" (както казват някой) са се женели още на по 18-20 и то за техни връстници. Именно това им е давало стимул да се развиват за да могат да се грижат за жената и децата си. А сега се получава така, че на голяма част от младежите от 20-30г. изобщо не им пука за такива неща, водят безразборни "връзки", или по-точно "сексове" и си харчат парите по барове за алкохол, като си мислят, че това ги прави много яки. И понеже техните връстнички с подобно мислене, като твоето, не ги забелязват те ходят по курви или с малки ученички. В един момент стават бащи и се чудят какво да правят, понеже не могат да се разделят с "бурния" живот, който са водили до момента и не са свикнали на връзка тип "семейство" - с взаимна любов, подкрепа и преспективни взаимотношения.

Шанс връзката ти да завърши преждевременно има, когато си избереш неправилния партньор, а не заради възрастта му.

NomNomNom
03-30-2017, 09:19
че конкретно за евок това не важи, тя си има живот вече
какво й приписваш мислене, за което не става дума при нея

YoungBloodZ
03-30-2017, 09:22
че конкретно за евок това не важи, тя си има живот вече
какво й приписваш мислене, за което не става дума при нея

Ще я продаваш ли?

NomNomNom
03-30-2017, 09:25
да, тр да се вдига цената