PDA

View Full Version : Относно полово предаваните болести



Preslav04
03-27-2017, 21:52
Здравейте!Исках да попитам дано знаете разбира се и не,че съм обратен или нещо ,но защо при бисексуалните шансът за полово предавани болести е по-голям отколкото при нормалните хора?Според мен,както и инфото в интернет причината е, защото бисексуалните имат мноооого партньори.Вие как мислите?Но просто ми стана интересно и, затова реших да питам.

skandalno_vkusen
03-30-2017, 07:30
Бисексуалните са онези които посягат и към вагини и към пишки и към дупета. Шансът е един и същ и при тях ако следват рисков начин на живот. Шансът при мъже хомота обаче е навярно по-висок, защото те си помпят предимно дупетата.. а те както се досещаш са по-мръсна среда от вагината, особено при некадърна кофти хигиена.. за дупетата е препоръчително онова на което се вика клизма да се прави за да се поддържа някаква строга честота преди тези препомпвания на дупетата (ах как сладко звучи, бляяк). Тоест, фекални дупета помпани от педерастки пишки, комбинирано с бактериите от устата си прави един такъв готин коктейл на "по-големите шансове" присъстващ и насейде и по кондоми и по ръце и по усти и по членове та... този патогенен коктейл присъстващ разхвърлян тук там може да проникне много по-лесно през ректалната лигавица отколкото при вагинален секс поради няколко причини: Едната от тях е че тази ректална лигавица е просто по-нежна, съответно по-неустойчива на механичното сексуално напрежение. Второ, там има голяма концентрация на бели кръвни клетки което прави достигането на имунната система от патогени много по-директно, много по-лесно, това е особено рисково за заразяване с ХИВ. Трето, ректалната лигавица е устроена да абсорбира течности, което още веднъж улеснява проникването на патогени. С други думи, аналният секс е нещо което се прави с мярка, педерасите се заразяват по-често защото практикуват такъв тип помпане , защото те страдат от оскъдица на партньори с които да се зарибяват, а всъщност имат същите ментални приоми като нас. Тоест търсят да флиртят, да се свлаят, да се зарибяват с нови лица.. ох гнусна темичка, но нещо такова Преслав04