PDA

View Full Version : ТРИБИСТАН



tochko
03-29-2017, 07:59
Здравейте колеги,

След избора на протеин и фат бърнър ме заинтригува добре познатата добавка от заглавието. Искам да чуя вашето мнение и опит, защото тепърва започвам да разширявам познанията си в сферата.

Това което с две думи разбрах за Трибистана е: естествен природен стимулатор на тестостерона извлечен от бабините зъби или tribulus terrestis. Как работи в сравнение с Цинкът или разни синтетични мешеници? Смятам да се насоча към естественото, защото с топките шега не бива. Желаният ефект е ясен, а след спирането??

Благодаря предварително :) :)

Seattle
03-29-2017, 23:15
Ако си под 25, само си хабиш парите. Ако толкова ти се пробва, пробвай лошо няма. Аз спецялно съм по доволен от Alpha test from Muscletech, като го сравнявам не с трибестана точно ами с една друга марка която също предлага чист tribulus terrestis (в същите дози като трибестана). Тези 2-те неща ги пробвах едно след друго, началото на тази година.

ПС: инвестирай първо в креатин и витамини, и ако ще топиш мазнини, глутамин.

Ivaaaaa
03-30-2017, 18:39
Добре, мамка му, някой може ли да ми обясни каква е ползата от креатин за човек без реална мускулна маса след като организмът си го произвежда естествено? Ползата е за тези, които го продават, защото реалният резултат е повишено ниво на креатинина в урината и 50-100 кинта или там колкото струва в тоалетната. Буквално.
Смятам, че всеки един мераклия за разни добавки, разтежни хормони, стероиди и тн. трябва да се консултира с лекар. Не се съсипвайте.

ةتشضل انزفث
03-30-2017, 19:09
Ако си под 25, само си хабиш парите. Ако толкова ти се пробва, пробвай лошо няма. Аз спецялно съм по доволен от Alpha test from Muscletech, като го сравнявам не с трибестана точно ами с една друга марка която също предлага чист tribulus terrestis (в същите дози като трибестана). Тези 2-те неща ги пробвах едно след друго, началото на тази година.

ПС: инвестирай първо в креатин и витамини, и ако ще топиш мазнини, глутамин.

С две ръце съм за глутамина аз сега започнах да го приемам и мога да кажа че съм доволен

tochko
04-03-2017, 10:11
Колежке, защо си решила че мямам ММ? Явно е че ползите при мен от добавката ги има.
Сетъл, пропуснах да кажа че целя изчистване. Ти не си ли млад по твои думи и защо пиеш такива добавки.
Арабския колега на коя марка пие.

redbul2
04-03-2017, 19:49
Може да опиташ, но ефекта не е сигурен. Според информацията, дава максимален ефект при хора с понижен тестостерон или на възраст над 35 години или и двете взети заедно. Тост твърди се, че просто връща нормалните нива на хормона или дори го завишава леко.
Увеличава нивото на хипофизния Лутеинизиращ хормон, който пък от своя страна увеличава тестостерона отделян от жлезите. Хипофизата е главният регулатор на почти всички хормони в организма, тя е главният диригент на оркестъра. :)

Seattle
04-03-2017, 22:58
Сетъл, пропуснах да кажа че целя изчистване. Ти не си ли млад по твои думи и защо пиеш такива добавки.
Арабския колега на коя марка пие.

Ей ся след месец правя 30 така че не знам колко съм млад ;) Както казах, за първи път пробвах в началото на тази година.
А целта ти ми беше ясна понеже спомена че се си избрал фат бърнер. Точно за това ти препоръчах глутамин и витамини.

ةتشضل انزفث
04-07-2017, 15:22
Колежке, защо си решила че мямам ММ? Явно е че ползите при мен от добавката ги има.
Сетъл, пропуснах да кажа че целя изчистване. Ти не си ли млад по твои думи и защо пиеш такива добавки.
Арабския колега на коя марка пие.

Глутамина ми е на optimum nutrition

tochko
04-10-2017, 10:55
Както Ракши е казвал има и по-ефективно-аминокиселината левцин.

ةتشضل انزفث
04-10-2017, 12:41
Както Ракши е казвал има и по-ефективно-аминокиселината левцин.

Курви бол пари нема

Rakshy
04-13-2017, 20:42
Добре, мамка му, някой може ли да ми обясни каква е ползата от креатин за човек без реална мускулна маса след като организмът си го произвежда естествено? Ползата е за тези, които го продават, защото реалният резултат е повишено ниво на креатинина в урината и 50-100 кинта или там колкото струва в тоалетната. Буквално.
Смятам, че всеки един мераклия за разни добавки, разтежни хормони, стероиди и тн. трябва да се консултира с лекар. Не се съсипвайте.

не бях влизал особено в тоз раздел известно време, но I'm kinda back bitches

тъ, ива :Д

1. креатина струва 20 лева за 500 грама и работи (500 грама са 100 дози, което значи 100 дни да го пиеш, което са 3 шибани месеца, :О )
2. тялото си го произвежда, но идеята е да имаш повече от него, което не ти вреди по никакъв начин. Не е като с тестостерона, топките ти да спрат да работят или като с HGH, да ти се наебе инсулина или нещо такова
3. като кажеш да се консултира с лекар, кво визираш? джипито ти няма представа за кво иде реч (9/10 пъти). Евентулано трябва да идеш при някъв спортен лекар, за което ти трябва талон, който трябва да вземеш от личния. Те за очни прегледи едвам дават талон, ти за някъв, който да ти каже "мани ги тия щанги" искаш :D
уж произвеждаме добри лекари, но по поликлиниките са едни и същи бабки, които са с толкова затворено мислене и култура , че може да ти се сгади

иии да



а иначе за трибестани, бабини зъби, путкимайни - няма смисъл. Аз лично не съм си правил опити, просто защото знам, че няма смисъл. Няколко познати са се дъхали да думкат такова, дори на 2ма аз им го поръчвах. Отзивите им са следните - сутрин се чувстваш по-надървен, свършваш по малко повече, ебе ти се повече и имаш по-добър drive някво просто се чувстваш по-нахъсан и по-витален. Тва ми казаха те. Колко е от добавката и колко от плацебо, не знам. Знам само че не качиха кой знае колко като работни тежести, нито пък минаправи впечатление да са станали по-здрави.

+- ти трябва до към 200% увеличение на тестостерона, че да има някакъв ефект изобщо. Тези буустери не могат да ти го качат с повече от 100%. Даваш си парите за да свършваш повече, тъжната истина :D :D :D

ةتشضل انزفث
04-14-2017, 00:15
не бях влизал особено в тоз раздел известно време, но I'm kinda back bitches

тъ, ива :Д

1. креатина струва 20 лева за 500 грама и работи (500 грама са 100 дози, което значи 100 дни да го пиеш, което са 3 шибани месеца, :О )
2. тялото си го произвежда, но идеята е да имаш повече от него, което не ти вреди по никакъв начин. Не е като с тестостерона, топките ти да спрат да работят или като с HGH, да ти се наебе инсулина или нещо такова
3. като кажеш да се консултира с лекар, кво визираш? джипито ти няма представа за кво иде реч (9/10 пъти). Евентулано трябва да идеш при някъв спортен лекар, за което ти трябва талон, който трябва да вземеш от личния. Те за очни прегледи едвам дават талон, ти за някъв, който да ти каже "мани ги тия щанги" искаш :D
уж произвеждаме добри лекари, но по поликлиниките са едни и същи бабки, които са с толкова затворено мислене и култура , че може да ти се сгади

иии да



а иначе за трибестани, бабини зъби, путкимайни - няма смисъл. Аз лично не съм си правил опити, просто защото знам, че няма смисъл. Няколко познати са се дъхали да думкат такова, дори на 2ма аз им го поръчвах. Отзивите им са следните - сутрин се чувстваш по-надървен, свършваш по малко повече, ебе ти се повече и имаш по-добър drive някво просто се чувстваш по-нахъсан и по-витален. Тва ми казаха те. Колко е от добавката и колко от плацебо, не знам. Знам само че не качиха кой знае колко като работни тежести, нито пък минаправи впечатление да са станали по-здрави.

+- ти трябва до към 200% увеличение на тестостерона, че да има някакъв ефект изобщо. Тези буустери не могат да ти го качат с повече от 100%. Даваш си парите за да свършваш повече, тъжната истина :D :D :D

Аз бустерчета си пийвам преди тренировка веднъж на 3-4 месеца. Съгласен съм с тебе за тия глупости - същото като стероидите: взимаш ги - има ефект , спираш ги - няма. Едно и също е при всичко

ةتشضل انزفث
04-14-2017, 00:17
Rakshy а някаква информация за състезания по културизъм да имаш , решил съм да си пробвам късмета пък каквото стане поне да има някакъв смисъл от тия мускули , тренировки и тн

Rakshy
04-14-2017, 22:45
нямам представа за състезания. Знам, че има някво републиканско в пловдив по някое време. Не ми е известно за други. Пък и е яко неблагодарно като с трибоя и щангите. Даже по-зле от тях.

много работа за малко полза. По-добре си направи инстаграм :D :D

ةتشضل انزفث
04-15-2017, 13:28
Мерси за инфото

tochko
04-17-2017, 20:55
Значи майката му е Л Левцин. Жалко че го слагат само в аминосите а го няма чист.

Rakshy
04-17-2017, 22:47
Значи майката му е Л Левцин. Жалко че го слагат само в аминосите а го няма чист.

https://www.silabg.com/bg/list?search_what=leucine&search_btn=

???

Rakshy
04-17-2017, 22:52
за първото, което е на евърбилд - в момента баба ми си държи прах за пране в кутийката :Д :Д

преди 2 години мисля, силата правиха giveaway във фейсбук и го спечелих, като ми го пратиха имаше малко странен вкус и не се разтваряше особено във вода, не знам защо, беше хидрофобно на копеле :Д тва по принцип сякаш не е случая при аминокиселините (всеки е свободен да ме поправи), мислех си, че само мазнините реагират така (сипвайки 1 лъжица в чаша с вода и разбърквайки, прахта ставаше на парцалчета и се вдигаше като каймак, който блестеше и стоеше някак сребърен отгоре, мега странно) изпих 5 дози общо и го зарязах, няколко месеца по-късно го изхвърлих в тоалетната, където стана някво като пяна пак такова сребърно, бахти. Не знам кво ми бяха набутали, ама хич не беше готино. Да не забравяме и че горчеше - имаше един такъв гаден химически вкус :D

ташака е, че точно тази аминокиселина заедно с още 2 малко по-второстепенни е главния отговорник за мускулна маса, а тия педерасти от силата ме нашиха и дори не видях полза (ако не друго, поне беше безплатно :D )



извода: ако можеш не купувай от силата

Ivaaaaa
04-18-2017, 12:24
Ся видях ракшито ме е цитирал. Еми, когато си увеличиш мускулната маса на тялото, креатина си се увеличава според нуждата на организма. Внасянето му отвън няма да направи нищо освен да се метаболизира и чао с урината. Смис, то няма с какво да си съдейства хд. Ъх, не можах да го обясня, но да. Преподавател биохимик ми е казвал, че е безсмислено.

Rakshy
04-19-2017, 08:54
Ся видях ракшито ме е цитирал. Еми, когато си увеличиш мускулната маса на тялото, креатина си се увеличава според нуждата на организма. Внасянето му отвън няма да направи нищо освен да се метаболизира и чао с урината. Смис, то няма с какво да си съдейства хд. Ъх, не можах да го обясня, но да. Преподавател биохимик ми е казвал, че е безсмислено.

разбирам какво ми казваш, но те и топките ти произвеждат достатъчно тестостерон, но като набиеш иглата в задника стават чудеса (да, знам че сравнението между тестостерон и креатин е кретенско, но все пак).

Има разлика, that's for sure. Дори да е чистото плацебо. Този пример съм го писал и преди - когато почнах да тренирам, към 9 клас, почнах с един съученик, който беше по-здрав от мен. То аз тогава бях мега зле, но все пак :Д Тъ, след 1-2 месеца тренировки моята лежанка беше на солидните 50 кг докато неговата беше към 60. Беше се надъхал нещо и си поръча креатин и почна да го пие. След една седмица направи серия на 70. Всеки знае, че за 1 седмица не качваш 10 кг на лежанката и то за повторения. Аз от своя страна съм изпил към 3 кг креатин пък не съм видял кой знае каква разлика. Да, има разлика в повторенията и в тежестта, но не е нещо космическо. Може би макс 2 повторения повече и до към 10 кг за единица, ако си peaked. Но това е за човек тренирал към 2 години. Трябва сега да пробвам с един тренировъчен цикъл за тягата да видим кво ще стане :D

А и да, има още един мноооооого голям фактор, който този учител може би е пренебрегнал, като изключим плацебото - когато пиеш креатин приема на вода се увеличава драстично. Аз не пиех кой знае колко вода, когато почнах - смисл към 2 литра макс на ден, което за човек 85 кг е бая малко. Почвайки го до обяд бях изпил 1,5 литра и след тва поне още толкова, като около тренировките от примерно 2 чаши ги качихме на 4 (в стария ми фитнес пиехме от чашки, щот има чешма, така работеше схемата :Д). Силно вероятно е тези резултати да идват от факта, че си хидратиран. Когат си обезводнен си най-слаб, а тва те прави наводнен, което те прави силен.


а и разбира се, че ще се превърне просто в креатинин, който ще изпикаеш. Пържолата се превръща в лайно, така функционираме :D :D :D :D

+ креатина е добавката, за която има най-много проучвания, по-точно най-много non-biased проучвания, които показват, че има полза. Дори разглеждат ползата на суплементирането с креатин при пациенти с алцхаймер и подобни заболявания. That shit fucking works, fam.



позитиви: сила
негативи: пикаеш повече

струва ми се добра сделка

(20 лева за 100 дози си е worth)

ةتشضل انزفث
04-22-2017, 12:21
за първото, което е на евърбилд - в момента баба ми си държи прах за пране в кутийката :Д :Д

преди 2 години мисля, силата правиха giveaway във фейсбук и го спечелих, като ми го пратиха имаше малко странен вкус и не се разтваряше особено във вода, не знам защо, беше хидрофобно на копеле :Д тва по принцип сякаш не е случая при аминокиселините (всеки е свободен да ме поправи), мислех си, че само мазнините реагират така (сипвайки 1 лъжица в чаша с вода и разбърквайки, прахта ставаше на парцалчета и се вдигаше като каймак, който блестеше и стоеше някак сребърен отгоре, мега странно) изпих 5 дози общо и го зарязах, няколко месеца по-късно го изхвърлих в тоалетната, където стана някво като пяна пак такова сребърно, бахти. Не знам кво ми бяха набутали, ама хич не беше готино. Да не забравяме и че горчеше - имаше един такъв гаден химически вкус :D

ташака е, че точно тази аминокиселина заедно с още 2 малко по-второстепенни е главния отговорник за мускулна маса, а тия педерасти от силата ме нашиха и дори не видях полза (ако не друго, поне беше безплатно :D )



извода: ако можеш не купувай от силата

аз пък съм много доволен от силата обаче винаги съм се чудил защо винаги нещо е на промоция :D

Rakshy
04-23-2017, 01:11
аз пък съм много доволен от силата обаче винаги съм се чудил защо винаги нещо е на промоция :D

ами, честно казано, не искаш да знаеш :D

ةتشضل انزفث
04-23-2017, 11:15
що бе аз основно от там си взимам протеин и всичко е екстра

maikalboy
04-28-2017, 19:30
http://tidd.ly/48d50881 много е яко

npp
05-05-2017, 12:17
да ви кажа нещо и аз

ефектът от духовна страна:
(на някои това може да им се вижда глупост но) реактивният ефект със стимулиране на сексуалната функция често се явяваше вследствие на въздействието на духовни сили (често негативни), не (толкова) вследствие от въздействието на химични субстанции върху организма, понеже много съвременни духовници не освещаваха човечеството, но го предаваха на осквернение и системата на "греха" обръщаие нещата наопаки... - някои духове могат да предизвикват сексуална възбуда с отрицателен ефект

от химико-биологична страна:
няма доказателства за значителен ефект откъм увеличаване на тестостерона в организма, има съвременни формули на концентриран екстракт от трибулус терестрис (примерно по 2500мг), които могат да увеличат тестостерона с малко, но не е нищо особено, иначе трибулус терестрис има подобряващо въздействие върху половите органи