PDA

View Full Version : На 15 съм и нямам гадже



deni9876
03-29-2017, 14:21
Здравейте,на 15 години съм и все още си нямам гадже.Мисля че изглеждам добре и съм горе-долу умна,но съм доста притеснителна,срамежлива и не много общителна.Какво харесват момчетата в момичетата и как да си намеря гадже.Моля ви дайте ми някакви съвети и ви благодаря предварително!

hiimvk
03-29-2017, 14:42
Всеки среща половинката си , не се отчайвай и не търси грешки в себе си. Ако искаш гадже наистина много, то ти прояви интерес към някое , бъди по-общителна и не се срамувай. Ако вече харесваш някого , отиди и му кажи в очите. Момчето ще ти каже истината и ако те харесва ще станете гаджета ,ако не те харесва ,СПОКО ще срещнеш някой по-добър!

deni9876
03-29-2017, 15:42
Много ти благодаря за съвета :) Знам ,че все някога ще си намеря приятел и това не е най-важното нещо.Наистина търся грешки в себе си и нямам самочувствие, а си мисля ,че да се уважаваш и да вярваш в себе си е много важно нещо.Надявам се да придобия самочувствие,защото е много потискащо да не се чувстваш добре сред хората.

MarkKnight
03-29-2017, 16:21
Пусни снимка и ще ти кажем

Free Soul
03-29-2017, 18:11
,,горе-долу умна'', ако беше умна изобщо нямаше да се притесняваш, че нямаш гадже и да публикуваш това в някакъв сайт, когато му дойде времето тогава, не се филмирай толкова.

deni7345
03-30-2017, 14:09
#5 Пиша от друг профил,но аз съм същото момиче. Притеснявам се повече ,че нямам самочувствие,отколкото че нямам гадже!Може и наистина да не съм умна,но осъзнах наистина,че не ми трябва приятел. А и все пак исках да споделя с някой чувствата си,но малко се засегнах. Опитвам се и аз да помагам на другите хора в един друг сайт.Не мисля ,че съм глупава,защото искам съвети от другите,но все пак благодаря за мнението ти! Няма да се притеснявам повече за глупости и ще си гледам живота.

Free Soul
03-30-2017, 14:34
Е понякога истината боли.

deni7345
03-30-2017, 15:07
Сайтът е Spodeli.net ,а и нямаш право да казваш,че съм глупава след като не ме познаваш.Това,че искам съвети и мнения не означава ,че съм тъпа или се филмирам.Аз не приемам коментара ти на сериозно ,защото аз се познавам най-добре и в момента съм искрена и наистина мисля,че не съм глупава.Това могат да го кажат само хората,които истински ме познават.

Femur
04-10-2017, 17:04
Аз съм на 20 и нямам гадже..моето е по-притеснително :D