PDA

View Full Version : Бицепс



MR.BICEPS
03-29-2017, 14:44
Здравейте искам да попитам ако тренирам само бицепсите ще мога ли да правя лицеви и набирания защото сега не мога нито едно от тях.

Благодаря предварително

tochko
03-29-2017, 15:20
Младеж вземи се пообразовай малко. Лицевите за за гърди няма да имаш полза, а за набиранията минимална. Препоръчвам изброените неща да ги тренираш заедно с крака, корем и трицепс.

ةتشضل انزفث
04-01-2017, 07:14
Най-добре за бицепс са дъмбелите , а лицевите и набиранията може да ги правиш за загрявка

Rakshy
04-01-2017, 13:55
Най-добре за бицепс са дъмбелите , а лицевите и набиранията може да ги правиш за загрявка

аххахаххха

ةتشضل انزفث
04-01-2017, 21:58
аххахаххха

е и кривия лост ми се струва че пропуснах :D

Rakshy
04-01-2017, 22:49
е и кривия лост ми се струва че пропуснах :D

той пита дали ако тренира бицепсите си ще може да се набира и да прави лицеви, ти му каза да прави лицеви и набирания като загрявка за бицепса


what

the

fuck

ةتشضل انزفث
04-02-2017, 07:01
той пита дали ако тренира бицепсите си ще може да се набира и да прави лицеви, ти му каза да прави лицеви и набирания като загрявка за бицепса


what

the

fuck

Като загрявка преди тренировка имах предвид

golfarat
04-02-2017, 11:42
Здравейте аз съм автора само че с друг акаунт направих си програма и се чудя след известно време със нея ще мога ли да се набирам

Първи ден - бицепс
Втори ден - гръб,трапец
Трети ден - рамене

някои части като крака липсват защото съм тежък и ме болят краката.

Благодаря предварително

redbul2
04-03-2017, 19:27
По-добре да размениш местата на ден 1 и ден 2. Бицепсът участва в тренировката за гръб и ако не е възстановен на макс след Първи ден, тренировката за гръб няма да бъде ефективна на 100 %. Най-добре и правилно е седмицата да започва с голяма мускулна група- гръб, гърди. И в следващите дни тренировка за малките: бицепс, трицепс, рамене. Упражненията за бицепс и гръб се припокриват по ефекта си: дърпащи, сгъващи движения. А за гърдите и трицепса са избутващи и разгъващи.

Освен за крака нямаш и ден за гърдите. А за краката щом си тежък не е задължително непременно да правиш клек с щанга. Може да седнеш удобно на 45-градусовата легпреса и избутваш с краката платформата нагоре по диагонал. Теглото ти там не участва. Може също да правиш на машината бедрено разгъване и сгъване (там си седнал или легнал по корем), калфмашина от седеж за по-големи прасци.