PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



martii9
03-29-2017, 20:18
Здравейте!! Пиша си от скоро с едно момиче което е с 1 год. по-малка от мен. Не сме били приятели, но се знаем. Чата си върви всеки ден..целувки работи :D , когато се видим ми се усмихва, но на живо не сме си говорили много. Правя и комплименти, но не прекалявам. Вече няколко пъти и намеквам, че я харесвам много и отговорите все са различни..Някой път е категориична, нялокой път пише ЗА СЕГА ИСКАМ......ЗА СЕГА искам само приятели/ Искам само приятели/Не съм готова за връзка/ Първо трябва да се опознаем/Ако не можеш да бъдеш приятел с мен ме си губи времето/ЗА СЕГА искам само приятели ако ти омръзва да ме чакаш не си губи времето с мен/Не е проблема в теб нито в характера нито във външноста ти, просто не съм свикнала да ми държат сметка къде с кой и така...
Не мога да разбера какво става.. Разиграва ли ме? Тя предложи да излезем...смисл без повод да поговорим или нещо.. просто така от нищото ми каза ако искам да излезем..ии така де имаме среща след 3 дена. Въпросите са ми как да се държа на първа среща..неща които трябва да правя и които не трябва да допускам ии разиграва ли ме или наистина не ме харесва.. или пък иска да излезем да се опознаем първо!?!?! Объркан съм много :(

Free Soul
03-30-2017, 05:21
Ами виж има няколко варианта:
1. Разочарована е от връзките, които е имала и наистина иска приятелство, пък после да види до къде ще стигнат нещата.
2. Иска да си контактува с теб, но когато види, че става по-сериозно ще си тръгне.
3. Иска да види, колко си сериозен и да реши.
На "срещата", бъди себе си, остави я тя да говори и като първоначално се видите я изчакай да видиш, за какъв физически, контакт ще посегне:
-здрависване
-прегръдка
-никакъв
Това ще ти подскаже много ;)

martii9
03-30-2017, 05:33
Благодаря ти!!

Free Soul
03-30-2017, 05:57
За нищо, после ако може, кажи как е минало, а ако не се получи, животът е пред теб, още много момичета ще има