PDA

View Full Version : Коремче



Dgolemecheva
03-30-2017, 21:50
Привет, съвсем нова съм в сайта и не съм разглеждала добре темите затова директно се отправям с въпрос към вас ,а именно коремчето.Да,коремчето именно моето дебелаче.Напоследък съм му сърдита тъй като расте усърдно,пък от части може би мъъъничко си е и моя вината.Похапвам си често ядки най - вече като печена царевичка ,доста сладкичко,карам я често на сандвичи ,не приемам много зеленчуци и плодове.Проблем на коремът ми е в долната част тъй като от доста време започнах да правя упражнения както за корем така и за дупе ,уви ефект върху корема няма , а долната част е непоносима. Но не знам какви упражнения да правя за долната част и какво да и да не консумирам? Надявам се да ми помогнете . Забравих да допълня ,че съм 1,65 и 47кг. ,също ако някой желае да види коремчето да пише на лс.

anonymous908491
03-31-2017, 18:20
царевицата е 100% ГМО, гъза да си скъсаш, паласките няма да ги махнеш, ако я набиваш

stelomax
04-10-2017, 20:52
Кардио и повечко протеини.
Плодовете не са решение в случая, не прекалявай с тях, съдържат много въглехидрати в себе си, а всякакви други глупости от сорта на дюнер, пица, шоколад, сандвич, печена царевица и какво ли още не, просто забрави.
Само с упражнения няма да отслабнеш. Развиваш мускул, а мазнината си остава над него. Прави интензивни кадрио тренировки (има страшно много в youtube) и яж повече месо, млечни продукти и салати.

NomNomNom
04-11-2017, 14:03
^^^ подкрепям

кардио и по-чисто хранене, махни тези сладки и сандвичи само домашни, и не прекалявай
а печената царевица е солена и се подуваш сигурно от нея
замени я със сурови ядки - лешници, орехи, бадеми
и пак, внимателно с количествата, защото 100 грама са 500-600 калории каквито и ядки да ядеш
поне са мазнини основно и можеш и вечер, и следобяд да хапваш