PDA

View Full Version : различни разбирания - да или не ?



kinkygirl
03-31-2017, 15:02
Здравейте съфорумчета!
Пиша ви за да видя мнение по един въпрос който ми е адски странен и е свързан с връзката ми. Ще започна от там че приятелят ми е чужденец от съседна балканска страна. Имаме сериозна връзка и всичко е перфектно. Странното което виждам е тревогата му скъпите му колегии сънародници с които се знаят тук в София , да не ни виждат много-много ,като цяло , защото били клюкари и постоянно обсъждали и неговите колеги и сънародници не парадирали особено с връзките си. Например скоро да подчертая когато съм го изпратила до университета му понеже ми е на път и съм го целунала ,ни е видяла негова колежка , и му е казала: '' - оо видях те с приятелката ти днес пред университета " . И той такъв вече ; ' ох правим мн реклама не знам си какво .. '' Също така в инстаграм нямаме още снимки в профила му но е допуснал тези на които го тагвам , в фб също и никъде не пише че сме обвързани има и негови приятели с които сме излизали тук и други с които ме е запознавал но .. просто ми е странно в началото си мислех че го е срам от мен или не иска да си губи едва ли не '' фенклуба '' и да се знае че има връзка .. и когато сме говорили за това ми е казвал че не е така просто всички са мега клюкари и попринцип си е характерно да не парадират с тези неща. За мен просто това е странно , и не мисля че трябва да му пука , но той така си го знае и това е . Не знам аз ли не мисля трезво и ми е странно или какво? Според вас това на какво се дължи , свързано ли е с комплекси? И имали ли сте връзка с чужденци? Благодаря ви ! :)

Free Soul
03-31-2017, 15:55
Проблема на приятеля ти е следния: Той не иска връзката ви да става общодостъпна, защото както разбрах, колегите му се от тези типове хора, които обичат да се месят в чуждия живот и примерно ако се скарате те ще ви насъскват един срещу друг, а той се опитва да избегне това, а другият вариант е да крие нещо сериозно от теб. Питай го и за двете неща, виж му реакцията и ще разбереш.

NomNomNom
03-31-2017, 21:52
На някои хора не им е комфортно да показват много близост пред непознати ( навън и т.н. )
Стига твоя да няма някаква скрита игра с фенки, звучи окей

RapExotic
04-03-2017, 09:52
Че това връзка ли е.. Щом статуса ми в ФБ не е обвързан значи за него не съществуваш.

Iphigenia
04-03-2017, 23:29
Не всички обичат да излагат личния си живот на показ пред познати и непознати последователи във фейсбук и инстаграм.