PDA

View Full Version : Попитах едно момиче и...



TheDevilcheto
03-31-2017, 18:21
Здравейте, искам да попитам нещо. Има едно момиче и наистина я харесвам, сигурно от 3 месеца и преди 5 дена разбрах, че и тя ме харесва и първо само аз и най-добрият й приятел, който е също и мой приятел, знаехме, но скоро повечето наши познати разбраха. Не че има нещо лошо. И евентуално тя разбра, че аз я харесвам и сега реално трябваше само да й предложа. От понеделник до петък си казвах айде утре, айде утре и ето че петък дойде и събрах кураж и я попитах. Изглеждаше наистина щастлива, но ме попита дали може в понеделник да ми отговори и аз и казах, че може. Според мен I got denied, но приятелите ми казват, че понеже преди 3-4 седмици е скъсала със старото й гадже й трябва време, иначе иска да сме заедно. И искам да Ви попитам, отрязала ли ме е или имам шансове?

Благодаря ви предварително! =)

Trippy6ix
03-31-2017, 19:35
au angele tejko

martiriz
04-01-2017, 09:47
Може би е несигурна, което не е много хубав знак, поне по мое мнение.
Ако наистина е несигурна, но приеме в понеделник, несигурността ѝ може да се прехвърли във връзката ви, а всички знаем, че това не е на добре. От друга страна, не мога да бъда напълно убедена какво точно ѝ се върти в главата. Може скорошната ѝ раздяла с предишния ѝ приятел да ѝ влияе по някакъв начин, ако е съзнателно момиче. Всички знаем, че забравата на някого е трудна работа особено когато си изпитвал дадени силни чувства.
Бъди търпелив, следи ситуацията, но ако видиш нещо подозрително в нейното поведение, което възприемаш по негативен начин, тогава би било най-добре да се откажеш. Не ми се вярва това да се случи, но все пак е хубаво да си подготвен. Емоционалните (наранените наскоро) момичета са си трудна задача. :)

Free Soul
04-01-2017, 11:09
Зависи от характера ѝ. В понеделник ще разбереш.

RapExotic
04-03-2017, 09:34
Зависи от характера ѝ. В понеделник ще разбереш.

Какъв характер.. Вероятно става въпрос за 12-13 годишно лапе.