PDA

View Full Version : Отряза ме защото се държа добре ?



ةتشضل انزفث
04-01-2017, 21:56
"няма как да се получи просто отсега ти казвам"

Точно на рождения ми ден един приятел доведе едно момиче от класа му на купона и така се запознахме с нея. Попринцип не съм някакъв сдуханяк или нещо такова , но някак си винаги съм се притеснявал от разговорите с момичетата може би защото не съм особено предпочитан от повечето. Но с нея някак си беше нещо много по-различно... тя ме прегърна като се запознахме веднага си паснахме и мисля че събудих някакъв интерес към нея. Тя беше дошла с още една нейна приятелка и си тръгнаха после с момчето което ги доведе на купона и тя ми поиска телефона да си говорим , аз понеже се притеснявах много я помолих да стане постепенно. Тя ми звънна и ги слушах как си говорят с приятелката и... освен че гласът и е нежен е и много красива... колкото мен висока някъде с черна коса и хубави сини очи. Мисля си че направо се влюбих? Аз непрекъснато и правя комплименти и неща от тоя сорт и ми харесва да се държа така, но изглежда на нея не и харесва. Питах някои момичета дали обичат приятеля им да ги уважава и да им прави комплименти и те казаха да? Не мога да разбера женския пол, и не се учудвам че ми куца общуването с тях.

Trippy6ix
04-02-2017, 14:09
Не те е отрязала защото се държиш добре,а явно или не сигурна какво исла,или не я привличаш.

Free Soul
04-02-2017, 15:50
Защо си мислите, че всички момичета искаме едно и също нещо? Не всички сме толкова клиширани ;-; Има вариант в който тя просто да не се впечатлява от такива думи, които доста често се използват от момчетата за флирт, може би тя иска нещо истинско и вярва на действия, а не на думи. А другият вариант е просто да си я отегчил, т.е. и да си имал шанс си го пропилял.

NomNomNom
04-02-2017, 15:53
понеже си си фокусирал точно върху това, е станало туу мъч
никой няма нужда някой др да го залива с комплименти и мили неща нон-стоп
все едно да ядеш шоколад целодневно всеки ден, не е добре

ةتشضل انزفث
04-02-2017, 18:51
Ето какво стана днес.

Когато отидох да се видя с приятелите ми тя също беше там но не ми каза нищо и не говореше изобщо с мен накрая обаче тъкмо си мислех че ме е отебала и ме прегърна когато си тръгваше
Освен това ако съдя по нея самата и обкръжението и тя общува с много хора демек "феймъс" ... значи не съм специален за нея. Просто обикновен човек с които се забива и нищо повече. Въпреки че и казах че искам да я обичам и че обещавам винаги да съм до нея . Ще ви кажа само едно. Много е кофти да си мислиш че най-накрая си успял и в същия момент всичко да се срине... Като не мога да имам реална приятелка се надявах че поне мога да имам момиче с което да сме в приятелски отношения. Утре пак може да се засечем, след време и да я поканя някъде насаме и такива неща примерно, мисля да я поканя и у нас някой път. Когато и се обясних се съмнявам че тя разбра какво точно искам да кажа...

jghgh
04-02-2017, 19:06
просто не те е харесала, не е защото си се държал еди-как-си.
и след като ти е казала "няма да стане, казвам ти", най-добре да го приемеш и да се насочиш към др. човек.
това, че те е прегърнала, е просто за да ти задържи вниманието да има кой да й ходи по свирката.
спортувай и общувай с момчета и рано или късно ще се завъртите около момичета и ще си намериш късмета. но сам да се форсираш и от самото начало да почваш с обещания за вечна вярност.. е, просто изглеждаш отчаяно, а никой не обича отчаяните.


бтв слушай песента на Керанов - Провал, частта дето обяснява за момиче, което много е харесвал :D Ще ти се изняснят много неща.

Iphigenia
04-02-2017, 21:21
Феймъси... феймъси навсякъде.

ةتشضل انزفث
04-03-2017, 09:02
просто не те е харесала, не е защото си се държал еди-как-си.
и след като ти е казала "няма да стане, казвам ти", най-добре да го приемеш и да се насочиш към др. човек.
това, че те е прегърнала, е просто за да ти задържи вниманието да има кой да й ходи по свирката.
спортувай и общувай с момчета и рано или късно ще се завъртите около момичета и ще си намериш късмета. но сам да се форсираш и от самото начало да почваш с обещания за вечна вярност.. е, просто изглеждаш отчаяно, а никой не обича отчаяните.


бтв слушай песента на Керанов - Провал, частта дето обяснява за момиче, което много е харесвал :D Ще ти се изняснят много неща.

Защо трябва да изглеждам отчаяно ? Аз винаги обмислям всичко което и казвам

ةتشضل انزفث
04-03-2017, 09:11
Аз постоянно и казвам "как си как мина деня ти нещо тревожи ли те" просто ми харесва да я изслушвам за каквото и да говори. Дори и да говори за нещо което не ме интересува на мен ми е приятно да я слушам защото има ангелски глас... депресирам се като си мисля че съм и омръзнал. Днеска щяхме да се видим и аз и казах да изчака 2 часа да отида на фитнес и да се върна. Тя ми каза ок да звънна когато искам... и аз два часа тренирах във фитнеса след което реших да мина през парка където се събираме попринцип но тя не ме беше там разбрах и фейсбука и и пратих покана но тя не я е приела обаче виждам как е приела поканите на почти всички от компанията , а аз знаех много добре че е видяла поканата ми.

Ewok
04-03-2017, 11:05
Аз постоянно и казвам "как си как мина деня ти нещо тревожи ли те"

това е супер досадно
да, харесваме да се инересуват от нас
но не и постоянно
и е по-хубаво за нещо конкретно да я питаш, с което знаеш, че се занимава
както казаха по-нагоре - удари ѝ един игнор за малко
и като цяло го давай по-полека с комуникацията

jghgh
04-03-2017, 14:55
трол

ةتشضل انزفث
04-04-2017, 09:49
Не сме се засичали от 2 дни :cry:

Necrologist
04-05-2017, 00:25
Не сме се засичали от 2 дни :cry:

Мисля, че е време да хвърляш бомбите.
Така де, да си намериш друго момиче, с което да се държиш добре.

ةتشضل انزفث
04-05-2017, 19:19
Мисля, че е време да хвърляш бомбите.
Така де, да си намериш друго момиче, с което да се държиш добре.

Виж сега... ако намеренията ми не бяха сериозни и не спирах да мисля за нея нямаше изобщо да ви занимавам. Когато АЗ се държа добре с момичето ми , аз го правя не заради някаква забежка или нещо такова.. . Не ми е целта да я сваля и после да я зарежа и после да се правя че не я познавам. Тея обикновенните свалячи дето се лигавят , те го правят именно заради това разбираш ли ме? А аз влагам усилия в опитите ми. Всеки път когато я видя сърцето ми бие и тайно се надявам да разбере колко я обичам. Всички имат напълно грешна представа за мен. В реалния живот никога не съм имал възможността да съм сериозен и отговорен и да правя подобни жестове. Пред приятелите ми винаги съм бил човек който винаги ръси глупости. Винаги съм им казвал че не ме познават, че не знаят какъв човек съм всъщност. Но те си мислят че се филмирам или нещо такова... Вътре в себе си аз съм умен и свестен човек, но никога не съм го показал на другите. Когато реших да действам с това момиче реших да не се преструвам на някои готин пич ами да я предразположа от самото начало(както ми идва отвътре).