PDA

View Full Version : Въпрос за подкожни мазнини



martinpetrov98
04-02-2017, 15:14
Здравейте, на 18 години съм, висок съм 1.81-1.82. Тегля се сутринта преди да съм ял, пил или каквото и да е и минал през тоалетната. Чистото ми тегло е 64-65 кг. Тренирам бокс от около 2 години. Проблема ми е следния, сега за лятото съм решил да изчистя каквото мога в корема, за да ми се покажат коремните мускули. Как мога възможно най-бързо да изчистя подкожните мазнини? Започнах да тренирам корема по една качествена програма, в бокса скачам на въже и от време на време бягам, нямам корем, но не се виждат и мускулите, а съм кльощав което прави цялата работа смешна. Та на какъв хранителен режим трябва да премина, по колко време трябва да спя, през колко време да ям, да пия вода и така нататък, ако някой може да ми каже ще му бъда благодарен. Желая по-подробно и ясно обяснение. Благодаря предварително.

Jack_Reacher
04-02-2017, 17:40
първо трябва да качиш маса

martinpetrov98
04-02-2017, 18:12
не искам

Seattle
04-03-2017, 02:51
Магически пръчици нямаме ;)

Пиеш много вода, колко спиш е все тая, и премахваш тестените изделия и захар изцяло. За повече подробности и ти трябва да споделиш по подробно някой работи: качествената ти програма, кво ядеш сега, по колко ядеш, кога го ядеш, и няма да е лошо и снимка. Бъди предопреден че ще изглежда още по смешно, особенно с тази височина :Р

JDeel
04-03-2017, 06:48
Къде ги намери тия мазнини бе човек? Аз съм с 2 санта по-нисък и когато бях около 65 кила ме определяха като кльощав. И кожата ако щеш да си махнеш, ако отдолу няма релефни мускули, то просто няма какво да се покаже. Мускули трябва, маса, нещо да изпъкне.