PDA

View Full Version : ВЪПРОСИ КЪМ МОМЧЕТАТА



AlexSp
04-03-2017, 16:48
КАКВО Е ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ СПОРЕД ВАС?
1. Какви момичета харесвате (като характер)? -
2. Дупе или гърди? -
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? -
4. Стегнато или отпуснато тяло? -
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? -
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? -
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? -
8. Любима секс поза? -
9. Вагинален, орален или анален секс? -
10. Тренираш ли нещо? -
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? -

qwerty7842
04-04-2017, 06:06
КАКВО Е ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ СПОРЕД ВАС?
1. Какви момичета харесвате (като характер)? -задължително да има чувсто за хумор,да не е постоянно намръщена като някои момичета,да се държи сериозно,когато трябва и като цяло да умее да се весели.
2. Дупе или гърди? -По-скоро дупе
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? -Може би врата
4. Стегнато или отпуснато тяло? -За предпочитане е стегнато
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? -Ами аз съм около 1,85 и гледам да е малко по-ниска от мен, но не прекалено много.В никакъв случай не искам да е по-висока от мен.Относно килограмите- падам си по по-слаби момичета,но не прекалено слаби.Точно килограми не мога да ти кажа,но предполагам,че около 50-55
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? -Не мога да кажа точно
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? -Цвета на косата няма особено значение.Перфектната комбинация за мен е: дълга коса,права и черна или много тъмно кафява,но съм си падал и по руси и червени момичета
8. Любима секс поза? -Амии може би задна
9. Вагинален, орален или анален секс? -Вагинален,но бих пробвал и анален
10. Тренираш ли нещо? -В момента не
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? -Имам чувство за хумор.Позитивен и весел.Сериозен когато е необходимо.Имам стегнато тяло (откакто се помня играя футбол,но от известно време спрях) имаше един дълъг период, в който ходих на фитнес и лостове.Най-стегната част от тялото:задник и бедра.Нищо не съм тренирал за тях това е резултат от футбола и многото тичане бих казал.Случвало ми се е момичета да ме питам дали правя клекове,защото имам доста стегнат задник.Къса,тъмнокафява коса.Леко зализана назад.Кафяви ощи.Висок и строен.
Аз бих искал да те питам теб същото за перфектното момче.
1. Какви момчета харесвате (като характер)? -
2. Коя част от тялото ви привлича най-много
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? -
4. Стегнато или отпуснато тяло? -
5. Колко да е висок и колко да тежи (приблизително)? -
6. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? -
7. Любима секс поза? -
8. Вагинален, орален или анален секс? -
9. Тренираш ли нещо? -
10. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? -

AlexSp
04-04-2017, 11:16
1. Какви момчета харесвате (като характер)? - мили, романтични, искрени, забавни
2. Коя част от тялото ви привлича най-много? - гръбче, ръчички и коремче
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? - същото като на 2ри въпрос
4. Стегнато или отпуснато тяло? - за предпочитане е стегнато и тренирано
5. Колко да е висок и колко да тежи (приблизително)? - около 185см и 85кг
6. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? - късичка и тъмна
7. Любима секс поза? - мисионерска и задна
8. Вагинален, орален или анален секс? - и 3те
9. Тренираш ли нещо? - да
10. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? - мила, искрена, романтична, дружелюбна, възпитана, забавна, добър слушател и приятел, 175см, 60кг, дълга, права и кестенява коса, кафяви очи

Soichiro
04-04-2017, 14:08
Перфектното момиче отдавна е описано - да може да прави свирки и мусака.

AlexSp
04-04-2017, 19:12
Перфектното момиче отдавна е описано - да може да прави свирки и мусака.

Приятно ми е, хаха :D :D :D

Pug_306
04-05-2017, 06:49
Ем мятай мусаката тогава :D :D

RapExotic
04-05-2017, 07:15
1. Какви момичета харесвате (като характер)? - Женствени, възпитани, себеуважаващи се, най-вече с реална преценка за себе си и самочувствие с покритие.
2. Дупе или гърди? -
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? - Бедрата, гърдите, врата.
4. Стегнато или отпуснато тяло? - Нормално отпуснато или приятно стегнато, но без крайности като плочки или шкембе.
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? - 160-175 * 50-60
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? - Няма никакво значение, стига пропорциите да са съразмерни.
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? - По-тъмна.
8. Любима секс поза? -Според настроението и мястото различни.
9. Вагинален, орален или анален секс? - Вагинален и орален.
10. Тренираш ли нещо? - Да.
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)?

belphegor
04-10-2017, 23:17
КАКВО Е ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ СПОРЕД ВАС?
1. Какви момичета харесвате (като характер)? - Да са айляк и да не се вземат прекалено насериозно а.к.а да не са тънкообидни
2. Дупе или гърди? - Дупе. Гърдите не е нужно да са големи, но е хубаво да са красиви.
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? - ханш?
4. Стегнато или отпуснато тяло? - Стегнато
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? - 170 - 175 като познавам момичета които са толкова високи и на 50 и на 60 килограма и никога не бих казал че имат 10 кила разлика така че не знам но някъде в тоя диапазон.
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? -Не знам, обикновено не ги меря :)
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? - Не харесвам къси коси. Не е женствено. Иначе няма значение
8. Любима секс поза? - Трябва да има разнообразие, но най-лесно свършвам на задна.
9. Вагинален, орален или анален секс? -и 3те!!!
10. Тренираш ли нещо? - Да
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? - Висок 180, 82 кила, Светла коса, Зелени очи. Нормално телосложение - плочките ше излязат за лятото обещавам :D Характер е трудно да се опише така, но се грижа за близките си, не ми пука особено за другите, въпреки че като видя произволна гадост някъде съчувствам повече отколкото ми се иска. Малко съм нетърпелив и критичен към себе си. Понякога не ми се става от леглото. Бивш party animal, сега работещ човек. Никога не ми е скучно - винаги имам кво да правя.

mikity_sladky
04-11-2017, 08:15
КАКВО Е ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ СПОРЕД ВАС?
1. Какви момичета харесвате (като характер)? - весела, да не и пука от мнението на хората, със самочувствие
2. Дупе или гърди? - дупе
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? - дупе
4. Стегнато или отпуснато тяло? - стегнато на 100%
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? - 165 ,50 кг
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? - е слабичка да е, не знам мерки
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? - права, за цвета няма значение
8. Любима секс поза? - нямам конкретно любима
9. Вагинален, орален или анален секс? - от всичко да има
10. Тренираш ли нещо? - не
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? - - 175 висок,60 кг, кестенява коса, кафеви очи, малко нервен понякога когато не стане нещо, прекалено много очакващ от хората, защото давам всичко а те... фантазьор голям...забавен...мислещ за секс през голяма част от ежедневието си, където и да съм...

Radostin251
04-12-2017, 08:16
КАКВО Е ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ СПОРЕД ВАС?
1. Какви момичета харесвате (като характер)? -забавни, с чувство за хумор, луди, непукистки
2. Дупе или гърди? - дупе
3. Част от тялото, която обичате да докосвате и ви възбужда най-много? - виж 2
4. Стегнато или отпуснато тяло? - стегнато
5. Колко да е висока и колко да тежи (приблизително)? - нз точно но висока но не повече от мен и около 50-60
6. Гърди/талия/ханш (обиколки в см)? -
7. Коса (руса, кестенява, черна, къса, дълга, права, къдрава)? - всякаква
8. Любима секс поза? - задна, мисионерска
9. Вагинален, орален или анален секс? - и 3те
10. Тренираш ли нещо? - да, баскетбол
11. Опиши себе си с няколко думи (характер и външен вид)? -

-178 см, 70кг, кафява коса и доста тъмни очи, перфекционист