PDA

View Full Version : Неоринтирана



Mimkata.191
04-05-2017, 17:53
Хора здравейте, за първи път публикувам тема не знам как ще се получи но мисля че ще е малко дълга, и да видим:
Нека започна с това че съм на 15 до сега съм нямала гадже. Но има едно момче с което се познаваме от трети клас и може би го харесвам от пети. Той живееше в селото на баба и дядо и като ходих да ги виждам излизах навън и създадохме една компания от около 10 човека и така се виждахме. Понякога се прегръщахме (като двойка) друг път целувка по бузата или пък ще излезем да се разходим и ще кажа че ми е студено и той ще ми даде якето си макар че той замръзва и всякакви такива ..... бях казала на няколко човека от компанията че го харесвам, за съжаление се скарах с тази компания и спрях да излизам с тях но те след това са му казали нали че го харесвам и той ме пита около 5-6 пъти но аз така и нямах смелост да кажа *"да"........ най-странното беше че аз му помагах да свали едно момиче .... мина година те скъсаха. През тази година която мина не сме се виждали но си писахме всеки ден.. и от края на годината тръгнахме да си пишем по 1-2 пъти на ден с целувки и със сърца.. Като говорим по телефона и като приключим разговора ми праща целувки..... искаше да се видим и ме молеше около месец но аз все имах ангажименти........ на 1 април му писах че го харесвам за да видя как ще реагира... а той ми отговори така ли .. и аз веднага писах че това е шега. Но днес докато си писахме ми написа * " ще трябва да ти кажа чао за съжаление Скъпа но довечера ще ти пиша преди да заспиш" което ме изненада много .............................................. Точка
това момче ще го кръстя 1



а това 2

И ето по-странното има и едно момче от моя клас което стои до мен и излизаме всеки ден след училище имаме общи теми но е по-затворен и в момента го тресат бая хормоните все казва аз не харесвам никой ала бала но сме си много близки по едно време го харесвах но чувствата ми щом се видях с 1 и чувствата ми намаляха и леко се отдалечихме той никога не е започвал разговор когато сме си писали докато 1 започва разговора сам.


На кратко това е темата ще помоля за мнения по темата според вас: знам че информацията не е достатъчна но горе-долу мнения по малкото разказче което написах