PDA

View Full Version : Най-добрият приятел на брат ми...



Elenchetoo
04-05-2017, 22:00
Здравейте мой люде!
Имам проблем. Аз съм Ели на 14 и никога не съм си харесвала никой. Досега...
Взех та се влюбих в най-добрия приятел на брат ми. Той е с две седмици по малък от мен, и е изключително страхотен За жалост живее мнооого далеч, на другия край на България..
За радост, тъй като са много близки с брат ми, вече идва веднъж на гости за седмица. Нещата горе долу се развиха, (спахме на едно шалте под едно одеало до огън на полето, разбира се и братята ми бяха там), но съм почти убедена че не ме харесва, тъй като ми показваше снимки на момичето което харесва той - ДА ЗНАМ. FRIEND ZONE.
Така или иначе, не знам какво да направя, как да постъпя... Дори той да ме харесва, няма как да поддържаме връзка, като си виждаме 1-2 седмици в годината. Не се притеснявам че ще е неловко между него и брат ми, тъй като братята ми (двама са) много ме тормозят с него и като чели много държат да го харесвам (те не знаят).
Той ще идва пак това лято за седмица, а може ми ще ходим на море, двете семейства (УЖАСС!)
Ще се радвам на съвет, начин по който да ме види през други очи и начин по които да поддържаме връзка, ако нещата се получат...
Накратко - КАКВО ДА НАПРАВЯ ХОРАА?

Indistinct
04-05-2017, 22:04
А проблемът гласи...?

Elenchetoo
04-05-2017, 22:06
А проблемът гласи...?

Не знам какво да направя..

Iphigenia
04-24-2017, 12:56
Не знам какво да направя..

Значи ставаме двама.