PDA

View Full Version : Момче и момиче приятели?Защо така?



protogoodnes
04-06-2017, 10:09
Моя проблем е следния...тъйкато в този сайт намирам супер съвети и много верни неща реших да пиша.Вече около месец,два имам нов приятел-момиче.Първоначално разбрах че ме харесва,но следи не и обръщах внимание..искаше да се запознаем..аз не исках,но след като се запознахме аз рразбрах че е невероятен човек.След като почнахме да излизаме..не сами и с нейни приятелки и мои приятели..се разбрахме да си останем приятели защото знаем че ако станем и след това ще скъсаме и ще се намразим,а и двамата се желаме като приятели.Тя вече не ме харесва и отношенията ни са супер.Но има друг проблем.Всички от нейното училище мислят че сме гаджета защото сме излизали заедно.Какво от това?Когато момче и момиче излизат не значи нищо.Другоъо което правят,освен говоренето е че едно момче я харесва и пуска слухове че аз съм се целувал с нея,а това е пълна лъжа,и вече всеки който ме види с нея ме пита:харесваш ли я?Гадже ли ти е?И родителите и съученици.Вече ми е дошло до гуша.Всеки който видя.Тя ми е обикновен приател забога!!!Моля ви дайте ми съвет как да разкарам досадниците и какво да правя!Дайте пример от вашия живот!Благодаря!Извинете ако има грешки,но бързам!

NomNomNom
04-06-2017, 10:56
дай им време да свикнат, и не обръщай внимане, обйрни го на майтап тип - да, целуваме се, ше се женим
и с нея говори, ако не е наясно че другите пускат слухове, защото може да й създаде проблеми в евентуална връзка

protogoodnes
04-06-2017, 11:22
Да тя знае.Именно тя ми казва за слуховете на така наречените ,,ревнивци".