PDA

View Full Version : Помощ!Ужасен проблем!Изпуснах се в училище...



Vaninchetosexy16
04-06-2017, 22:32
Здравейте.Много неприятна случка ми се случи днеска.Не бях ходила до тоалетна сутринта,защото закъснявах за училище.По време на петият час ужасно ме сви стомаха и започнах да усещам газове,но нямаше как да изляза от часа,защото тая по литература ме мрази.Мислех,че ще издържа,но после изведнъж просто усетих много рязко,че белята ще стане и не мога да го спра.Направо цялата започнах да се потя и да се чудя какво да правя,но беше вече късно.Не се чу нищо,защото беше шумно,но започна да мирише много.Не можех да стана,защото всички щяха да разберат,че е от мене,но те разбраха всички и без това.Така бях облечена,че по чорапогащника всичко си личеше.Направо ми е черно петно всичко от тогава.Не ме питайте как съм се прибирала :( . Това е най-големият срам в живота ми и направо не знам как ще живея от тук на татък.Госпожата се направи,че нищо не е станало, но всички от класа започнаха да се подсмихват и да си шушукат.Тези 10 минути от часа ми се видяха като цяла вечност.Гледах в една точка и не исках да поглеждам никой.Не знам как да отида на училище утре.Всички ще ме спукат от гавра.И без това половината от класа само ме чакат да направя нещо за да ми се присмеят.Не съм казвала на наще,а утре не мога да отида на училище,но не мога и в къщи да си остана.Най-лошото, е че тъкмо си станах гадже с едно момче от класа и сега не знам какво да направя.100% всички му се подиграват и на него и той ще ме намрази.Аз му звънях да се опитам да поговоря с него,но не ми вдига от няколко часа вече.Направо ме е страх да си влезна във фейсбука,защото сигурно много хора са ми писали и коментират и направо ме е страх да разбера какво се говори.Принципно не съм някаква смотла,а сега стигнах дъното точно за 3 секунди.Всички ще го помнят това с години и никой няма да ме вземе на сериозно повече.Толкова тъпо се изложих и изложих гаджето ми и няма какво да направя.Няма как да излъжа,че не е станало нещо,защото си тръгнах веднага и всичко се разбра.Даже едно от момчетата от съседния клас започна да вика като ме видя и да сочи.Не исках даже да се обърна.Не знам как да кажа на наще,но ще трябва.Трябва да се преместя в друго училище и дори в друг град.Дори и в друга държава и в друга планета.Не съм спирала да рева от часове и не знам как ще заспя.Помогнете ми.Дайте ми някакъв съвет.На някой случвало ли му се е нещо подобно?Как го преживяхте.Знам,че е нещо нормално и човешко ама да си момиче на 16 и да се ти се случи в училище...аз не бих се присмяла,ако се случи на друг ама никой друг не ги разбира така нещата и всички ще използват да избиват комплекси като видят нещо толко унизително да се случва на някой.Всички само това чакат и за това живеят.Сигурно са на седмото небе от щастие.Не ми се е случвало това никога преди.Помощ какво да направя...ще полудея :( :( :(

miligram
04-07-2017, 02:49
Лайняна ситуация.

Damn. На 16 години сте си деца, но наистина се съмнявам утре да се появиш и да те пръснат от ебавки. Кретенията в училищата е масова, но в 10-ти клас (ако смятам правилно), все трябва да се е появила някаква човечност и е логично масата да не позволи на няколко човека да ти правят живота черен. Поне при нас щеше да е така, а не съм завършил училище толкова отдавна, че нещата да са коренно различни. Кофти е, но е нещо, с което ще трябва да поживееш и да се справиш. Никой не може да те открехне на някакъв номер, който ще изтрие това, което се е случило, но четири неща ми идват на ум:

1. Всички, всички, всички имаме случки, които ни карат да се плеснем по челото всеки път като се сетим, било то и 10 години по-късно. Не всички сме се насирали в училище, някои сме правили и по-големи глупости.
2. Осланяй се на гадже и приятели.
3. Колкото по-малко ти пука на теб, толкова по-малко ще им пука на всички.
4. Хубаво е да уважаваш учителите си, но ако усетиш нещата да излизат извън контрол, бегай като вятъра.

И все пак е хубаво да го сложиш в перспектива. Споделям ти веднага, че много ми се иска най-големия ми проблем сега да беше, че съм се насрал в училище, а дори още не съм в най-трудната част от живота, която започва след университета. Да, срамно е, но не можеш да оставиш тази случка да дефинира ученическите ти години. Глупаво е. А мога да ти гарантирам, когато училището свърши и те ударят по-сериозните проблеми, ще ти се иска да се върнеш в класната стая, където да си серете и оригвате като шампиони всеки ден.

Smrazqvashta
04-07-2017, 07:39
Абе, мило дете, как няма да отидеш до тоалета? Мрази, не мрази, казваш на госпожата, че не можеш да стискаш и отиваш. Но станалото, станалото вече.
Този над мен пише пълни глупости. Дали сте 5-ти, 10-ти или 12-ти клас ти пак ще си отнесеш подигравките. И няма да са няколко човека, а болшинството. Защото просто хората станаха такива, децата станаха такива. Малцина ще се замислят защо се е случило и как си се почувствала.
Единствения логичен начин е да им кажеш, че имаш здравословен проблем и повече да не се обясняваш. Като не показваш, че се чувстваш зле. Дръж се така все едно това, което се е случило не е зависело от теб.
Глупаво е човек да злоупотребява на тема здраве, но аз съм на мнение, че ако те неполучат смислено обяснение ще ти е тежко в училище.

miligram
04-07-2017, 14:22
Не знам дали пиша глупости. Пределно ясно ми е какво се случва в училищата, до една възраст и срещу мен е имало тормоз, който ме е карал да ми се гади при мисълта, че съм на даскало. В интерес на истината и аз тръгах да пиша, че е най-добре да приеме, че ще и се подиграват. Но мамка му, аз между 9-ти и 12-ти клас не съм видял някакъв тормоз, поне в нашия клас, а и във випуска като цяло. Интересуват ги други неща, след година трябва да кандидатстват. А може и да е било само моето училище, но в 10-ти клас отношенията би трябвало да са малко над ниво "едно момиче се изпусна, що да не я ебаваме в следващите 45 години".

Аз бих го обърнал на майтап, но за момиче би било по-трудно. Това със здравословния проблем не е лошо, но се съмнявам и той да даде някакъв огромен резултат, ако първата част на горния пост е верен и наистина си имаш работа с олигофрени.

Dwyd96
04-07-2017, 15:26
Това за здравословния проблем е много добро оправдание. Подигравките няма да спрат напълно, но драстично ще намалеят. Все пак колкото и голям бавняр да си, не би се подигравал на някого със здравословни проблеми. Освен това тия подигравки ще са докато някой друг не сгафи нещо. С други думи няма да продължат повече от 2-3 седмици :D А ако се правиш, че не ти пука ще отшумят и по-бързо

KREED
04-07-2017, 17:52
Направо цялата започнах да се потя и да се чудя какво да правя,но беше вече късно.Не се чу нищо,защото беше шумно,но започна да мирише много.Не можех да стана,защото всички щяха да разберат,че е от мене,но те разбраха всички и без това.Така бях облечена,че по чорапогащника всичко си личеше.


GOOOOLD! GOOOOLD! GOOOLD! :D:D:D::DD:D::DD:

Ти ме разби! 90% съм сигурен, че си трол, но описанието беше невероятно! :D :D :D :D

А ако не си - ем, просто ще трябва да приемеш, че си се наакала в гащичките.

inewton
04-07-2017, 18:50
Това да мамиш, било то и за да се оттътрвеш от подигравки, си е лъжа. Понеси си последствията като зрял човек. Случилото се, случило се. Просто продължаваш.

Dwyd96
04-07-2017, 19:56
Това да мамиш, било то и за да се оттътрвеш от подигравки, си е лъжа. Понеси си последствията като зрял човек. Случилото се, случило се. Просто продължаваш.

На бас, че ако сгафиш нещо, си готов да продадеш и вашите, за да се измъкнеш :D

inewton
04-08-2017, 06:23
На бас, че ако сгафиш нещо, си готов да продадеш и вашите, за да се измъкнеш :D

Казвам как е на теория, не какво бих направил аз.

Dwyd96
04-08-2017, 10:33
Казвам как е на теория, не какво бих направил аз.

Аха... Празни приказки... :D

vaninchetosexy
04-09-2017, 01:22
Нещо не можех да си влезна в профила и трябваше да си направя нов.Съжалявам,че не съм писала тука,но наистина просто се опитвам да се откъсна от всичко,което ми напомня на тази история.Не мога обаче да забравя и само за това мисля.От една страна искам да разбера какво се говори и да се изправя срещу проблема си,но от друга страна просто ме е страх и ми се свива стомаха и искам да избягам на далече.По цял ден се мотая по улиците и се правя,че ходя на училище за пред наще.Тъпото, е че понякога срещам хора от училище докато се мотая и се опитвам да ги избягвам.Един път обаче се засякох право с един от даскало(от долния клас),защото живее близо до нас и се знаем.Той ми каза "ааа тииии таковааа,болна ли си,защо не идваш на училище се чудят"-беше ми ясно,че всичко е чул и разбрал.Не ме бъзикаше или нещо,но това е защото не бяха приятелчетата му с него,защото се прави на леке пред тях.Аз започнах да го разпитвам лека-полека.Той ми каза,че момчетата от моя клас са говорили някакви глупости.Аз събрах някак си смелост(не знам как) и го питах какви глупости и направо като ми каза,започна да ми причернява направо.Казва,че са обикаляли и са си казвали един на друг: "аз се насрах брат" ,"ааа и аз се изпуснах май брат" и някакви такива глупости.Някакви пачи от съседния клас дори са викали да ми подарят памперси и са ме наричали мене "памперса". Как се случи това...направо не мога да повярвам.Преди 1 седмица бях от най-отраканите от класа ни,а сега съм за посмешище и на първокласниците сигурно и ме наричат "памперса"!Ще полудеяяяяяяяя.А пък за другите глупости,които ми каза това момче направо ме е срам пък съвсем да ги коментирам.Намеква ли са тия олигофрени(не знам кой точно),че защото съм била правила разни неща с мъже и ми го мушкали разни чичковци с големи...сещате се и затова ми се е била случила ситуацията.Никога не съм правила такива неща!Да не говорим точно с разни чичковци.Как може хората така да си говорят и да си измислят!?!? Как я каза думата,че са ми викали - "ооолабената" или нещо такова.Не знам това дори какво значи и кой го е измислил,но само виждам как ще ми лепнат поне 10 прякора.Направо всички ще забравят как се казвам и ще си ми викат я "памперс" ,я "клизма" и не знам още каква глупост.Всичко друго да беше станало и да ми се подиграват и да ми измислят прякори.Ох как мечтая да ме подиграваха за нещо друго-че съм тъпа или грозна,но това е най-ужасното нещо,което може да се случи и за което могат да те бъзикат...просто нямам думи до къде се докарах.Гаджето ме отбягва и ми отговаря с по-някое тъпо изречение като му пиша и все не може да говори.Не съм казала на наще,но просто не мога да ги изрека думите и просто искам да се преструвам,че нищо не е станало,но не мога. Не мога да спя по цяла нощ и само си мечтая как ще замина с космически кораб на луната далече от тия малки комплексарчета.По 2 метра са станали а в акъла са като деца и само за разни такива истории говорят и само с такива неща се занимават.Типични дечковци тъпи и противни.Пожелавам им да им се случи същото като на мене.Ако им кажа,че е някакво заболяване нищо няма да се промени...такова заболяване не е като да си индвалид,сляп или нещо такова и биха се смели,ако някой се изпусне без значение дали е болест или не.Нали ви казвам,че са бебешорчета и на такива неща се забавляват.Освен това не искам да ме знаят като някакъв човек с недъг...Ако мислят,че имам такова заболяване и че ми се случва постоянно, дори и да ме съжалят, ще ги е гнус от мене и ще гледат на мене като на дефеткна.Това е още по лошо.По-добре да си призная: "Да насрах се,щото съм тъпа,айде смейте се и се кефете" (извинявам се за израза).Пак ще е по-добре отколкото да им кажа,че се изпускам постоянно защото имам някакво заболяване. Не виждам какво друго може да се направи,освен просто да кажа на наще и да замина в някой друг град и ще си сменя и името направо и пластична операция ще си направя ако трябва.Направо ще потъна в земята от срам.

veronikaveri
04-09-2017, 16:23
Следващия път излизаш от стаята без да чакаш часа да свърши.
На тази възраст обичат да се подиграват за всичко, което се сетят.
Българите обичат да се подиграват.
Игнорираш подигравките им и все едно не ги чуваш.
Спираш да обръщаш някакво внимание на хората, които ти се подиграват.

Ако неможеш да понесеш случката се запиши на психолог. Той ще ти помогне да се справиш със стреса.

veronikaveri
04-09-2017, 16:26
GOOOOLD! GOOOOLD! GOOOLD! :D:D:D::DD:D::DD:

Ти ме разби! 90% съм сигурен, че си трол, но описанието беше невероятно! :D :D :D :D

А ако не си - ем, просто ще трябва да приемеш, че си се наакала в гащичките.

Момичето не е трол.

4ing4ong
04-10-2017, 09:37
Спомням си в 3 клас ми се случи подобно нещо в занималнята. Изпърдях се МНОГО МОЩНО (колкото и странно да звучи), но всички бяха забравили на следващия ден... :D :D :D

Момиче съм!

kosharata
04-12-2017, 17:01
Абе да не ти пука и аз съм правил простотии в клас. Имахме една много готина млада даскалка и няколко пъти съм лъскал в час на последните чинове вадех си го и си го и си го покривах с якето вдигах си ципа все едно ми е студено и през джоба на якето лъсках едноокия и дори един път ме заподозряха ама на мен въобще не ми пукаше, Смееха ми се няколко дни, че съм бил загорял чекиджия и после всичко отмина. Всяко чудо за три дни нали знаеш, колкото повече им се връзваш толкова повече ще подклаждаш интереса към тебе