PDA

View Full Version : Какво да направя за да не ми пука толкова много.. да не го мисля..



Sun4000
04-07-2017, 07:23
Абе имам много тъп проблем, ако мога да го нарека проблем де....

Много съм емоционален и се впрягам за всичко.. как, какво да правя как да се настроя да не обръщам чак толкова внимание на всичко...

Ей го харесам си момиче и почвам да се зарибявам и да се вкарвам в някакви филми, абе да му ебеш майката...


Как да го карам по лежерно, да не ми пука..a аз постоянно премислям нещата WTF? и дори понякога от мислене се чувствам някак си зле, тъпо ми е... абе WTF

някакви съвети

sladura89
04-07-2017, 17:52
Не знам! Аз съм същият!

pandabear
04-10-2017, 07:09
В проблем се превръща, когато спре да ти пука. Нищо ти няма.

qwerty7842
04-10-2017, 10:05
Абе имам много тъп проблем, ако мога да го нарека проблем де....

Много съм емоционален и се впрягам за всичко.. как, какво да правя как да се настроя да не обръщам чак толкова внимание на всичко...

Ей го харесам си момиче и почвам да се зарибявам и да се вкарвам в някакви филми, абе да му ебеш майката...


Ми братле и аз бях така.Супер много премислях нещата.Бях харесал едно момиче и постоянно мислех за нея.Все още я харесвам,но видях,че като мисля постоянно за нея нещата няма да се променят.Сега вече го карам по-лежерно както ти се изрази.Намерих хоби и сега пък постоянно мисля за него.Общо взето минах от една крайност в друга.

Femur
04-10-2017, 17:34
Запиши се на спорт или някакво друго занимание :D

Jack_Reacher
04-10-2017, 18:41
пий една водка

голяма

Sun4000
04-10-2017, 18:44
7 пъти седмично тренирам, дори понякога по два пъти... Ходя на фитнес, на планина, стрийт фитнес понякога.. вкъщи дори също си имам круша, две-три щанги и лост иии пак същото....

Ако не е спорта имам чувството,че ще съм по-зле.