PDA

View Full Version : Сериозна връзка?



Vluben do Ushi
04-07-2017, 10:54
Здравейте, съфорумници ! Нямах приятелка 2 години и половина, виждах се с много момичета, но нито една не ме грабваше всичко спираше, когато осъзнавах, че харесвам само външността им.Та от скоро излизам с едно момиче с нея се познаваме вече година, но преди седмица се видяхме за пръв път и много ми допадна като характер, та излезнахме на втора среща и на 3тата взех че реших една роза да й взема, и нещата се получиха гушкахме се, целувахме се на следващия ден беше още по страстно не само за 15 минути докато я изпращах на спирката.Седяхме сигурно 2 3 часа гушнати на една пейка и беше толкова приятно..Та въпроса ми е как да й задам въпроса за връзката, дали иска да е с мен, защото съм готов на нещо повече от целувки и секс, докато тя твърди, че е много несериозна и никога не може да се захваща с едно нещо.

Много бих искал да й го кажа, така че да ме разбере и да не стана за глупак.Мислех да започна какво мисли за връзките и после като си поговорим да я питам дали би искала да се обвържем, а не просто ей така да си се виждаме от време на време неангажиращо и да се натиска и с други и т.н. . Много ще съм благодарен дори и на по изчерпателните и дали вие сте имали такъв случай.

sladura89
04-07-2017, 17:50
Може тя да не иска нищо сериозно, макар че аз до сега на такива момичета не съм попадал, а може и просто да те тества колко държиш на нея, така че нямам си на идея аз ако бях щях да пробвам неангажиращо, а пък вече нещата, ако потръгнат то ще си проличи и нещата би трябвало да се случат, все единия от двамата може да поиска нещо повече, стига да не се страхува, че ще развали магията между двамата! :)

LudiqZaek
04-08-2017, 23:09
Може тя да не иска нищо сериозно, макар че аз до сега на такива момичета не съм попадал :)

Значи не си имал много момичета в живота ? Почти никоя не иска сериозно, точно защото е някакъв ангажимент, незнам дали е заради възрастовата разлика, но никоя от тези, с които съм бил ( а те са доста ) не са искали сериозно, точно затва връзките ми се разпадаха на 1 месец, ама то накрая и аз свикнах и не исках.

Vluben do Ushi
04-08-2017, 23:57
Като цяло се замислих над това, което каза сладура.Мисля просто да го карам, както си е.И сега мисля, че ме тества леко ми натяква за някакви други момчета, а отделно и друго най-мразя, когато си имат най-добър приятел и уж ей така за снимка целувка по бузата, прегръдки, но си трая все пак дори за мен приятелството е много важно, но ще е лошо нещата да се получават и някак си тя да се замисли и да иска да е с него, защото в повечето случаи такъв извод съм си извадил, че това се получава.

sladura89
04-09-2017, 13:37
Значи не си имал много момичета в живота ? Почти никоя не иска сериозно, точно защото е някакъв ангажимент, незнам дали е заради възрастовата разлика, но никоя от тези, с които съм бил ( а те са доста ) не са искали сериозно, точно затва връзките ми се разпадаха на 1 месец, ама то накрая и аз свикнах и не исках.

Ем да малко са били момичетата, ама какво да се прави явно толкова са проявили интерес, а пък и не с всяка е ставало нещо! В крайна сметка като съм търсил нещо неангажиращо до сега не съм попадал на такива, явно нямам късмет! :/
Само не разбирам защо връзките ти са били по 1 месец, то едно е за по 1-2 пъти да се видите с някоя, но може и да се срещате редовно с друга, ако ви хареса и пак да не сте във взръзка, в смисъл да сте в неангажираща връзка, която може да изкара година, две но да нямате сериозни отношения!

LudiqZaek
04-10-2017, 23:54
Само не разбирам защо връзките ти са били по 1 месец, то едно е за по 1-2 пъти да се видите с някоя, но може и да се срещате редовно с друга, ако ви хареса и пак да не сте във взръзка, в смисъл да сте в неангажираща връзка, която може да изкара година, две но да нямате сериозни отношения!

Главно, защото ходя на много места и те се мъкнат с мене, после се оказва, че си харсват някой друг, ама мен не ме интересува особено, защото само 1 момиче, което е било с мен, съм харесвал, за другите ми беше през оная работа. Те искат връзка, не аз. Обаче има и добри страни момичетата да са влюбени в теб, подаръци бол хахаха

sladura89
04-11-2017, 01:14
Главно, защото ходя на много места и те се мъкнат с мене, после се оказва, че си харсват някой друг, ама мен не ме интересува особено, защото само 1 момиче, което е било с мен, съм харесвал, за другите ми беше през оная работа. Те искат връзка, не аз. Обаче има и добри страни момичетата да са влюбени в теб, подаръци бол хахаха

Ем не знам много, много не ми се е случвало, ама има време ще видим какво ще стане! :)