PDA

View Full Version : Неописуем сърбеж



Freejj
04-10-2017, 10:13
Здравейте, ще споделя с вас проблема си и се надявам, че някой може да ми даде насочване, ако не решение за него.

Всичко започна средата на декември месец, когато започнах да се будя от сърбеж в областта на гърба и отстрани на корема. В последствие започнаха да ми излизат ситни бели пъпки по пръстите на ръцете, които се пукаха и бяха пълни с течност. След това започнаха да ми излизат и по краката. Пъпките се появяваха и изчезваха. След консултация със специалист започнах да се лекувам от невродермит, но проблема не изчезваше, а дори се влошаваше. Изключиха всякаква вероятност от алергии, но въпреки това аз промених цялото си меню на хранене и смених всички препарати, които използвам по време на чистене, къпане и т.н.. Също взимах и два вида алергозани, но полза нямаше. Март месец потърсих друго мнение от още два дерматолога, които бяха сигурни, че това е краста. Започнах лечението си за краста, дрехите си изпитах на 90 градуса, вкъщи беше като в аптека, но пак нищо... Не знам какво да правя вече. Обривите започнаха да остават вече и не изчезват както преди. Отделно ми се появи и проблем с прасците - имам силни болки, както и чести болки в корема. Не знам тези две неща дали са свързани, но реших да ги спомена и тях. След лечението ми от краста, по лицето ми започнаха да излизат ужасни обриви и по косата ми се появи пърхот. Пърхота всъщност ми се появяваше и изчезваше постоянно през този период. Объркана съм и не знам към кого да се обърна и какво да направя. Продължавам да обикалям по дерматолози, но очевидно за тях съм поредното чудо на медицината. Къде ли не ходих и на църква ходих, но нещата само се влошават. Благодаря на всеки отзовал се с някакво съдействие.

divergent
04-10-2017, 12:52
Предлагам да се свържеш с екзорсист. Само той може да ти помогне и да те излекува от крастата, която очевидно е загнездена в душата ти.

Freejj
04-10-2017, 13:27
Предлагам да се свържеш с екзорсист. Само той може да ти помогне и да те излекува от крастата, която очевидно е загнездена в душата ти.

Мислите ли, че е краста? Аз много силно се съмнявам понеже няколко приятелки спаха при мен преди да ми кажат за нея, отделно давах дрехи на едно момиче... А и доктора сега ми казва, че не е това. :\

4ing4ong
04-10-2017, 19:55
За ръцете и краката не знам, но имах пъпки на корема и това беше, защото имах проблеми с кръвната захар.

Момиче съм!

haritov
04-10-2017, 20:33
Мислите ли, че е краста? Аз много силно се съмнявам понеже няколко приятелки спаха при мен преди да ми кажат за нея, отделно давах дрехи на едно момиче... А и доктора сега ми казва, че не е това. :\

а крастата изолирана ли е по някакъв начин?

случайно да са ти взети някакви кожни проби ?

Freejj
04-11-2017, 04:02
а крастата изолирана ли е по някакъв начин?

случайно да са ти взети някакви кожни проби ?

Не, не са. Никой не е заразен около мен и това просто отпадна. Пъпките са малко, но сърбежа е навсякъде без изключение, като ме сърби избирателно. Като се намажа със спирт ми успокоява на момента.

Freejj
04-11-2017, 13:40
Оказа се, че имам алергичен дерматит. Сега започвам поредното лечение. :)